Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelentheti, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti, hogy már nem tetszem neki? 19/L

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt és régen is csinálta, de ha szóltam neki, hogy zavar, akor abbahagyta és nem folytatta még ennél pofátlanabbul. Akárhova megyünk, ha lát egy számára szép lányt, egyfolytában megbámulja, legutoljára még mosolygott is az egyikőjükre.

Azon túl vagyunk, hogy az oké, hogy lát szép lányokat és vonzák a tekintetét, de azért azt már kicsit soknak találom, hogy fentebb említettem is, hogy rájuk mosolyog, meg szemez velük stb. Most tudom, hogy nagyon nem kéne, hogy ez érdekeljen, de egyre több lány barátja van és egyfolytában írogat a képeik alá, hogy mennyire szépek és nyilván nem baj, mert láthat más lányokat is szépnek, DE nekem sosem mondta.. Vagyis max még a kapcsolatunk elején párszor, de azóta egyáltalán nem.

Amikor megkérdeztem, hogy tetszem-e még neki, akkor azt válaszolta, hogy nem kell mindenen kiakadnom, csak léteznek rajtam kívül más lányok is.


2017. márc. 16. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy téged ez zavar, és fogja vissza magát (ne csinálja ezeket látványosan).

Ha pedig erre nem hajlandó, akkor mondd meg neki azt is, hogy emiatt bajba kerülhet a kapcsolatotok.

2017. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És azért vagy vele mert... (?????)

Igazából csak az önbizalmadat akarja rombolni, emellett egy igazi paraszt is, de maradj vele jó sokáig.

2017. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számomra elképzelhetetlen, hogy így bánjon velem valaki, egyik barátom sem volt ekkora hányinger paraszt!

Ki kell rakni a p*csabá aztán azt nézeget akit akar.

Nem értem egyes lányok miért tűrik el ezt a tiszteletlen viselkedést. Ha én vagyok valakivel, akkor az azért van mert ő nekem az egyetlen, nem nézegetek másokat, főleg nem úgy, hogy ott van mellettem az párom, és legfőképpen nem állok le flörtölni másokkal. Felháborító, te pedig saját magadat sem tiszteled, hogy ezt elviseled.

2017. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!