Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a pasitok szâja szělěn fehěr nyâlcsomô lenne? Ěs beszěd kôzben ott dîszelegne? Vagy a szâjân nyâldarabkâk lenněnek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna.
2017. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is
2017. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez mitôl van?
2017. márc. 18. 12:44
 4/8 A legrosszabb ***** válasza:
Fuh, bakker. Láttam már többször is ilyet, no meg olyat is, hogy a szája sarkába már oda volt száradva a nyál. Esküszöm, majdnem elhánytam volna magam, ha még egy fél percet beszélnem kellett volna a taggal.
2017. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mosson fogat, IGYON TÖBBET. Ne cukros löttyöt, hanem vizet. Öblítse a száját többször szerintem. ÉS mondd el neki, hogy ezt vetted észre és zavar...:( oldjátok meg :(
2017. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kifújja a szél az ember száját, ez előfordul. Függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető. Mi ilyenkor simán szólunk egymásnak, hogy kicsim, töröld meg a szádat, mert fehér... éééés láss csodát, megoldódik.
2017. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés aztán nagyon kellett, köszi, most ettem...
2017. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-)
2017. márc. 20. 00:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!