Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a férjetek rendszeresen ugyanazzal a nővel flörtöl?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy nem túl régi kolleganője - azt hisze szeptemben óta dolgozik ott. Én is találkoztam már vele többször, mert ugyanaz a munkánk, más helyen dolgozunk, de sokszor vannak közös rendezvények. A férjem mutatott be neki, szimpatikusnak találtam, többször dumáltunk is. Múltkor egy ilyen közös rendezvényen észrevettem, hogy amíg én másokkal voltam, rendszeresen ők kettesben beszélgettek és röhögcséltek. Már a testbeszédükből látszott, hogy flörtölnek.


Rá is kérdeztem otthon, és a férjem nevetve mondta, hogy csak húzzák egymást, eszébe se jutna komolyabb. Aztán 1-2 hét múlva, amíg fürdött, pittyegett a telefonja, és láttam, hogy ez a nő ír neki. Ismét rákérdeztem, hogy miről chatelnek, és elütötte, hogy semmiről, csak néha egymásra írogatnak.


Múltkor nem bírtam tovább és belenéztem a telefonjába amíg fürdött, és láttam, hogy szinte napi szintű a csevegésük és egyértelműen feszegetik a határokat. Vagyis számomra szexuálisan is húzzák egymást. Nem találtam arra utaló beszélgetést, hogy bármi történt volna köztük vagy találkoztak-e, és a férjem tagadja, azt mondja, csak jól esik néha egy kis flört valakivel és miért kell ezen lovagolni, én is szoktam flörtölni - ez annyiban igaz, hogy félévente egyszer összeszemezek valakivel a villamoson, vagy váltok pár szót valakivel.


Nekem ennek a rendszeressége aggaszt nagyon, hogy ugyanazzal a nővel. Szerintetek alakul köztük valami? Nem akarok hárpia lenni, hogy márpedig kerülje el messziről a nőt, mert a férjem elmondása szerint az egyetlen jófej nő a mukahelyén (tényleg előtte mindig panaszkodott, hogy nem tud senkivel egy szót sem váltani bent). De aggaszt a dolog.



2017. márc. 21. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Egy kapcsolat a bizalomra épül, hogy hiszel a partnerednek és bízol benne annyira, hogy nem akarod korlátozni. Úgy gondolom ,hogy amíg a kapcsolatotok nem szenvedi kárát ennek a barátságnak addig teljesen felesleges balhéznod, mert ezzel többet árthatsz magadnak mint gondolnád.

A párod idáig nem hibázott, bemutatta a kolléganőjét, elmondta hogy nagyon jól kijönnek egymással, elmondta hogy szokták húzni egymást.....Te max annyit mondhatsz, hogy ez neked már nem fér bele.

Ami a telefon ügyet illeti. Nagyban kussolnék arról, hogy az engedélye nélkül, lopva belenéztél a telefonjába, mert ez sokkal nagyobb gáz szerintem. Mondhatod azt, hogy miután befejezte a fürdést, szeretnéd ha megmutatná kitől jött az üzenet, és ha megmutatja megkérdezheted miért ír ilyen szexuális tartalmú üzeneteket a barátként bemutatott kolléganő.

40F

2017. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a házasságotok már egy kicsit laposka? Ezt át kellene gondolni, mert szerintem van okod félni. Nekem a leírásból úgy tűnik, hogy ez már elment egy olyan irányba, hogy az a másik nő lehet, hogy fontosabb a férjednek, mint te.


Ha úgy érzed, hogy ez az egész a kettőtök közti kommunikáció rovására megy, meg látod a férjeden a lelkesedést, amikor chatelnek - veled meg ridegebben viselkedik, akkor jogosan aggódsz. Kifelé kacsintgat, felméri a terepet, és egy jelentkező fel is akadt a horgára.

2017. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van egy 5 éves lányunk és 3 éves ikrek. Természetesen nem élnk úgy mint a huszonévesek, egymásra sincs annyi időnk, midnig kell valamit csinálni. Ezzel nem tudok mit tenni.De így is igyekszünk közös dolgokat csinálni, kicsit néha együtt lenni. De ez már nem olyan, mint egy kezdődő kapcsolat...ami érthető. Lehet, hogy ez kezdett el neki hiányozni.
2017. márc. 21. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
nem nézdegéljük a másik telefonját...
2017. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem full flörtig de én is beszéltem leveleztem házas nőként más férfival.De soha nem lett semmi komoly közöttünk.

Szóval ha valami gyanús kérdezz rá!


Itt azért minden levelezésnél ki írom már,hogy nem ismerkedem -nem akarom húzni senki agyát - még azét sem aki rendkívül szimpatikus.

2017. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne tedd màskor szóvà csak ha elmondja magàtol akkor lêgy megértg vele szemben!Sztem csak az lehet hogy meglazult a kapcsolatotok és igy ő ugy érzi szügsége van egy kis flörtre jol esik neki de ez màr a pàrodon mulik hogy mennyire engedi közel magàt a nőhöz!
2017. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva, nem fog megcsalni. Van akit "kielégít", hogy mással is flörtöl, ugyanakkor tudja hogy ez testiséggé nem alakulhat, és meg is tudja állni. Csak imponál neki, hogy más nőnek és tetszik esetleg, és mivel férfi van benne egy fajta "vadászösztön".

Ha viszont mégis több lenne ez mint flört, és valóban megcsalna, azt szerintem nem tudod megakadályozni. Csak legyen benne gerinc hogy elmondja.

2017. márc. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!