Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha a párotok azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha a párotok azt mondja születésnapra, névnapra, akármire, hogy nem kell neki ajándék, akkor nem is adtok neki?

Figyelt kérdés
Mindig megkérdezi, hogy mit kérek xy napra. Nyilván azt mondom, hogy semmit. Aztán nem is kapok semmit. Én sosem kérdezem meg, aztán megkapja, amit szeretett volna régóta megvenni. Benne semmi rossz érzés nincs emiatt.
2017. márc. 26. 17:51
1 2
 1/14 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Ebben az esetben ne azt mondd, hogy semmit, hanem hogy rá bízod....problem solved...
2017. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne azt mondd, hogy nem kell semmi.
2017. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Azthittem csak az én párom ilyen gyökér:(

Igenis rosszul esik megértelek.

Nem azért mondom azt hogy "semmit" mert úgy gondolom hanem mert nincs pofám mondani de valójában jól esne ha magától venne egy kur*va tábla csokit de nem sajnos ilyen f*asz és kész. De már énse veszek neki semmit eleinte vettem ö szoktatott le róla. Nem tudsz vele mitcsinálni ilyen azt kész elkell tudni fogadni. Én úgy vagyok vele ha már valamiért szólni kell pl mint ez hogy vegyen ajándékot azt már megette a fene kár szólni érte.

2017. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

"-Te mit kaptál idén a Mikulástól? -Egy nagy lóf**zt. -Na látod, nem a s*ggedet kellett volna kitenni az ablakba."


Nem poénból kérdezgeti a barátnőd, hogy mit szeretnél.

2017. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kendrazoltan ***** válasza:
89%
Ha a párunkat nem ismerjük annyira, hogy kitaláljunk neki valamit, aminek örül, ott bajok vannak...
2017. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

"Ha a párunkat nem ismerjük annyira, hogy kitaláljunk neki valamit, aminek örül, ott bajok vannak..."


Ez hülyeség. Olyan, mintha azt mondanád, hogy ha nem mondjuk minden nap a párunknak, hogy szeretjük, akkor ott bajok vannak.

Nem mindenkinek erőssége az ajándékozás, de attól még szeretheti a másikat. Nyilván az a jó, ha ő is törekszik rá, hogy javítson ezen a hiányosságán, de ebben a másiknak is partnernek kéne lenni. Azaz ne várja el, hogy a párja a kisujjából kiszopja, "mire gondol a költő".

2017. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kendrazoltan ***** válasza:
75%
Nem a szeretet / szerelem hiányára gondolok, hanem a figyelem hiányára...ha valakit szeretünk, arra figyelünk, akire figyelünk, azt ismerjük....
2017. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindig az van, hogy a férfiak nem gondolatolvasók? Hát a nők sem.
2017. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

" Nyilván az a jó, ha ő is törekszik rá, hogy javítson ezen a hiányosságán, de ebben a másiknak is partnernek kéne lenni. Azaz ne várja el, hogy a párja a kisujjából kiszopja, "mire gondol a költő"."


A figyelem oda-vissza működik egy jó kapcsolatban, kedves Zoltán.

2017. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Érdemes elolvasni ezt a cikket:

[link]


Másképp kommunikálnak a férfiak, és másképp a nők. Ha egy férfi megkérdezi, hogy mit kérsz, akkor ő azt várja, hogy a nő pontosan mondja meg, írja le azt a tárgyat, amit kér. A nő viszont nem mondja meg, körülír, sejtet.

A nő azt mondja, semmit, de azt gondolja: nem mondom meg, mert akkor az nem meglepetés. Azt akarom, hogy lepjél meg, találd ki, hogy mit szeretnék. A férfi viszont a semmit szó szerint érti. A nő azt akarja, hogy ne vegyen neki semmit. És nem is vesz.

A nő megbántódik, hogy milyen bunkó a férfi, hogy nem vett semmit, a férfi pedig nem érti, hogy mit rontott el, hiszen ő csak azt tette, amit mondtak neki. Végül ő is megbántódik, mert a nő hisztis, kiszámíthatatlan hárpia.

Pedig sem a férfi nem bunkó, sem a nő nem hisztis hárpia, egyszerűen csak nem egy nyelvet beszéltek, ezért nem értették meg egymást.

2017. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!