Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtöknek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek szép lenne az alakja, de csúnya striái lennének az zavarna titeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 13:49
1 2
 1/13 Szupermókus ***** válasza:
0%
Aha
2010. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szupermókus ***** válasza:
első vagyok ... vagyis attól függ mennyire csúnya ... te sem hiszem hogy meg lennél elégedve halál szeplős vagy anyajegyes , vagy épp chewbacca-féle szőrös férfival
2010. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mért zavarna?
2010. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

fiú létemre sajnos nekem is vannak a konditól. Barátnőm elfogad így, és így szeret. Engem sem zavarna ha lenne neki (bár van is néhol neki is halványan).

Azért az sem mindegy, hogy mennyire durva, meg hogy hol, de nem hiszem, hogy döntő tényező ez.

2010. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zavarni zavarna de ez egyáltalán nem meghatározó dolog.
2010. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én nő vagyok, és ez az egész hülyeség. ha olyan pasid van, akit zavar, akkor keress vki mást, mert nem érdemli meg, hogy vele légy.

ennyi, nem kell ezt túlragozni.

2010. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elhalványodik az idővel, szóval nem olyan lényeg. Ha pedig abba belegondolsz, hogy mi lesz egy nővel szülés után, már nem is annyira érdekel a stria... ;)
2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi az a stria?XD
2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm (igényes srác)pikkelysömörös csajjal járt egy évig
2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!