Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a férfi' akinek szép+még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi' akinek szép+még hűséges is a párja'mért mondja állandóan mindenhol a nőjének'hú micsoda jó nő ez+az+amaz? (indokai:csak teszteltelek vagy vicceltem) mert nem akkor csinálja ha egyedül van,

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor csinálná amikor egyedül van, akkor nem látna senkit, és nem tudná kinek elmondani.
2017. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

a nő bujtassa ki a szöget a zsákból!

Reakció: "Igen, de ez sem olyan nő amilyen pasit én láttam a múltkor, hús az a feszes segs, azok a bicepszek, öcsém még te is megirigyeled volna..."


És várni, hogy mit lép a pali. Akkor kiderül mire megy ki a játék és lehetsz szembesíteni a saját gyökérségével.

2017. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert megteheti. Ha a nő ilyenkor kiállna magáért, és kikérné magának ezt a tahóságot (netalán esetleg egy csöppnyi önértékelése lenne és azt mondaná, köszi, ebből nem kérek), akkor nem mondaná. De minthogy a nő csak csendben megy ilyenkor mellette, ő csak tovább dörgöli az orra alá, mennyire nem tiszteli és nem becsüli. Ha a nő nem hagyná magát, akkor talán tisztelné is az ilyen pasi, és akkor talán nem is csinálna ilyet. Vagy mégis, de akkor nem sokáig lenne a nő a "párja".
2017. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Erről a tesztelésről eszembe jutott egy srác, akivel ismerkedtem. Volt egy téma, amiről elmondtam, hogy ez engem zavar, mert érintett vagyok benne. Állítólag megértette, aztán megint előhozta, meg még harmadszorra is, akkor rászóltam. Erre azt mondja nekem, hogy csak teszteltelek, hogy mennyire vagy toleráns. Mondtam neki: ennyire voltam, szevasz, és otthagytam. Azóta sem hallottam róla.

Addig lehet valakit tesztelni, meg viccelődni a neuralgikus pontjaival, amíg hagyja.

2017. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen gyökér párom, állandóan bunkón beszólogatott, persze ő csak tesztelt meg viccelt. Hiába kértem, hogy velem ezt ne csinálja, nem hitte el, hogy lesz egy utolsó csepp a pohárban. Miután kirúgtam a francba, próbált kaparni vissza hozzám, de nekem már nem kellett, totálisan kiábrándultam belőle. Egye-igya a pua és redpill kakiját egyedül.
2017. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!