Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A pàrom anyja csunyàn néz ràm éppen köszön nekem !Mikor pàrommal elhatàroztuk hogy elköltözünk akkor hirtelen rosszul lett most hogy a pàrommal mégsem tudunk elköltözni màr jobban van és nyugodtabb és ezt én is êszrevettem rajta!

2017. ápr. 11. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus történet, mama befenyít... :) Kérd meg a párod, döntse el, hogy gyerekként akarja-e élni továbbra is az életét vagy hajlandó lesz-e felnőni.
2017. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikus...a kis-stílű mammerok így csinálják...olyan költözzetek, amikor nincs otthon, utána nem lesz rosszul, vagy ha igen....háát
2017. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az érzelmi zsarolás egyik formája. Az anyukája attól fél, hogy egyedül marad, nem fog vele törődni a párod. Beszélgessetek vele erről és biztosítsátok, hogy pl meg fogja látogatni, fel hívja és tartsátok is be. Legyetek határozottak, mert ahogy most is, legközelebb is kitalál valamit. Ezeknek nem kell bedőlni, ugyhogy csak ügyesen, hajrá.
2017. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párod anyukája beteg. Mindig kell függenie valakitől. Betegesen vágyik (nem tudom van-e még valakije) gyermeke figyelmére, betegesen ragaszkodik hozzá.

Társfüghőség-szerűség, de nem vagyok pzichológus, szóval ha nem tetszik majd neki, ha elköltöztök, akkor ajánljátok fel a segítségeteket, azaz hogy elkíséritek pszichológushoz :)

2017. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az igazssàg hogy pàrja nincs az anyjànak elvâlt a pàromat egyedül nevelte !De àllitàsa szerint az anyja nem akar még egy tàrsat magànak!
2017. ápr. 11. 16:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig legutóbb azt mondta a pàrom anyja hogy talàlni fog magànak párt !Pedig az àllitàsa ellentmond a tetteivel!
2017. ápr. 11. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!