Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. 9 év a korkülömbség. Én 22 ő 31. Sajnos már több mint fél éve hogy rossz a kapcsolatunk sex téren. Én akarom ő nem. Van hogy 1 hónapig nincs semmi köztünk. Ha rákérdezek hogy miért akkor mindig az a kifogás hogy most a ház miatt (5 hónapja vettünk) vagy túl öreg ehez... vagy valamit kitalál. És ha végre eljön az hogy na mégis akkor is 2-3 perc. De volt olyan hogy elkezdtük de nem lett belöle semmi mert lelankadt sex közbe neki és nem is egyszer. Nem tudom mi tévő legyek

Segítsetek.


2017. ápr. 17. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak a kifogások mögé bújik, akkor csinálhatsz te bármit, nem fog működni.

Nem lehet vele őszintén beszélni, ez nem lesz egy hosszú kapcsolat.

Öreg a szexhez? 31 évesen? Ilyenkor az egyik legaktívabbak a férfiak.


De az is lehet, hogy ő aszexuális, tehát nincs igénye a szexre.

Tehát különböztök szexualitás terén.


Vagy leültök és szépen megbeszélitek a problémákat és nem kifogásokat gyárt a párod, vagy pedig szépen elválnak útjaitok.

2017. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Mostanában romlott meg a kapcsolatotok vqgy mindig is ilyen volt? Előző válaszadónak igaza van h a pasik ilyenkor a legaktívabbak. Szóval itt arról lehet szó,h a pasit már nem izgatod fel úgy mint előtte. Ha meg mindig is ilyen volt akkor nem is kívánt teged soha sem. Próbáld meg feldobni a dolgokat. Kicsit pajzánabb lenni,hogy megfog a fantáziáját. Es ha igy sem akkor szószerint kérdezz rá es váljanak el útjaitok. Lehet mar mast szeret,mas izgatja fel. Akkor te sem szeretned ha neked egy "idegen ember" dörgölőzne. (szted megcsalaskor is miert pont h a szex marad el?)
2017. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elején nem ilyen volt. Akkor hétvégente találkoztunk. De tavaly is volt egy időszak amikor szét mentünk pont ezért mert nem volt sex. Utána egy darabig megint jó volt aztán rossz. Az a gond hogy beszélni se úgy beszél már velem mint az elején. A munkahelyemen van egy srác aki udvarolgat meg szép szavakat mond nekem és igen csak zavarba tud hozni. Ha rossz kedvem van mindig oda jön hozzám és megkérdezi hogy mi a baj megpróbál felvidítani...
2017. ápr. 17. 08:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha ilyen rossz a kapcsolat, es mar a szex sem mukodik, te meg inkabb lassan kikacsintgatsz, akkor mi a jo egert koltoztok ossze es vesztek egyutt hazat?
2017. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kacsingatok sehova. Nem csaltam meg és nem is fogom. Reménykedtem hogy talán a távolság volt a gond de mégsem. Az hogy valaki szépen beszél velem és érdeklek valakit nem hinném hogy férre kacsingatás lenne...
2017. ápr. 17. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:

A szex és intimitás megélése nagyon fontos egy párkapcsolatban, mindenképp kellene eredményes vitát folytatni róla, talán szakembert is be lehet vonni már.


Egy párkapcsolatot nem lehet a kezdeti rózsaszín felhős időszakra alapozni. Mindig kell tenni érte!

2017. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3 lehetőséged van:


1 Elhagyod mert valószínűleg nem lesz változás.

2 nem foglalkoztok igazából a dologgal, és éltek boldogtalan kapcsolatban.

3 komolyan ráfekszetek a dologra és elmentek szakemberhez, dolgoztok a problémán amíg meg nem oldódik. Ehez mindketten kelletek.



Csak megemlítem a legtöbb ember a 2 es utat válassza, járja.

2017. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélgessetek erről, higgadtan, nyugodtan és a legfontosabb, hogy ŐSZINTÉN. A kommunikáció az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, kérdezd meg mi változott meg benne, méiért nem akarja a szexet, mert valami történt. A stressz, az idegeskedés igencsak ki tud hatni a szexre.

Az is lehet előre fél, hogy megint "csődöt mond" és ezért kerüli. Bármi is az ok, együtt meg fogjátok tudni oldani. Sok sikert:)

2017. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Utolsó, beszélgetni nehéz vele, vagy nem vesz komolyan vagy csak röhög...
2017. ápr. 17. 12:44
 10/12 anonim ***** válasza:

"beszélgetni nehéz vele, vagy nem vesz komolyan vagy csak röhög..."


mindig is ez volt, vagy csak mostanában. ha mindig is ez volt, kérdezem tőled: hogy akartál te egy hosszútávú kapcsolatot vele, ha az egyik legfontosabb, a beszélgetés, hiányzik köztetek? ha mindig is ilyen volt, már az elején tisztázni kellett volna, hogy vagy megkomolyodik beszélgetéskor, vagy vége és kész.


egyébként zsák a foltját mindig megtalálja.

2017. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!