Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a fontos dolgokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a fontos dolgokban klappol a pár?

Figyelt kérdés
Van kompromisszum ugyan, de nem csak az van.
2017. ápr. 18. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ömm, mért ne létezne?


Pont hogy olyan párt kellene keresnie mindenkinek maga mellé, akivel a fontos dolgokban megvan az összhang, és csak a "jelentéktelenebb" ügyekben kell kompromisszumot kötni.

2017. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert 2,5 év barátság után jöttem össze valakivel és kiderült, hogy néhány dologban teljesen másként látjuk a világot, néhány kisebb és nagyobb dologban.
2017. ápr. 18. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátság sem jelenti azt, hogy minden fontosabb dologban egyetért a két fél. Vannak olyan barátságok, ahol a közös hobbi, érdeklődési kör köti össze a feleket, vagy az, hogy gyerekkoruk óta jóban vannak, együtt lógnak, stb, de ettől függetlenül nem egyezik kötelezően a világnézet csak azért, mert évekig barátok voltak.
2017. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nekem csak ilyen kapcsolataim voltak, de azért többségében igen. Ahol nem egyeztünk a fontos kérdésekben, ott nem sokáig húztuk egymás idejét. Egy ideális világban csak ilyen lenne. Személy szerint én azt sosem értettem, hogy hogy vannak együtt úgy emberek hosszú évtizedeken keresztül, hogy az igazán fontos dolgokban nincs közöttük egyetértés.
2017. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy komolyabb párkapcsolat csak így tud működni. Két teljesen más gondolkodású ember nem marad hosszú távon együtt, vagy csak nagy szenvedéssel.
2017. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Perszehogy! Minden hosszútávú vagy legalábbis az én környezetemben hosszútávú kapcsolat azért az, mert a lényeges dolgokban egyetértenek.
2017. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fordítva mondanám, olyan nincs, hogy a fontos dolgokban ne klappolna - akkor nem pár, vagy nem sokáig.
2017. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kire írhatnék privátban aki unatkozik és idegeneket szívesen meghallgatna? :D
2017. ápr. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!