Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A suliba van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliba van egy lány aki eléggé tetszik, de rajtam kivül még egy jópár gyereknek, viszont még nemláttam őt soha fiúval. A multkoriban észrevettem hogy néha rámnéz, és mikor én felé fordulok elfordul. Hogy tudnám elcsábítani ezt a lányt? Tanácsot!

Figyelt kérdés
Egy évvel vagyok idősebb nála,azt állítjak hogy azért se pasizik mert sokan a szexre hajtanak,de azis lehet hogy félénk típus.Viszont nekem nagyon tetszik,és egy ilyen lányt tudnék elképzelni magam mellett.
2010. máj. 13. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? de most komolyan:D lehet, h az vagy akire gondolok, és akkor talán...:)
2010. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
megtudhatnám hogy hol laksz?:D:D
2010. máj. 13. 22:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Sok esély van rá, hogy ismeritek egymást...:D
2010. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
naja:D
2010. máj. 13. 22:31
 5/19 A kérdező kommentje:
de azért kicsit rossz kezdés lenne,ha pont az a lány irna és szépen kiderülne hogy ki-ki...:D
2010. máj. 13. 22:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Legalább lenne mit mesélni
2010. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kicsit lennék csak ki,ha Attilának hívnának és 11.-es lennél:DDDD

Húú akkor nagyon para lenne:DD

Amúgy szerintem menj oda hozzá,beszélgess vele,hívd el valamerre :)

2010. máj. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

utolsó miért akadnál ki?:P ha csaj vagy max összejöttök itt smaci smaci azt kész:D

17/F

2010. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kezd az ismerkedéssel. Gondolom, hogy nem vagy nagyon bátor típu, mert akkor már léptél volna felé. Próbáld meg felhívni magadra a figyelmét. Mondjuk azzal, hogy köszönsz neki. Ekkor nézz a szemébe és ha tudsz, mosolyogj. Nem hiszem, hogy ez elriasztaná. Abból, hogy köszön-e neked, sok mindent leszűrhetsz. Lehet, hogy az első 1-2 alkalommal még nem fog köszönni a meglepődés miatt, de később biztosan veszi majd az adást.

Miután már köszönőviszonyba kerültök, le tudsz ülni mellé egy iskolai sportrendezvényen, a buszban, akárhol. Meg is szóllíthatod ez után valami ártatlan kis szöveggel.

Légy bátor és nem félj a csalódástól! Ha esetleg kikosaraz, még mindig elmondhatod magadról, hogy te legalább megpróbáltad szemben azokkal, akik csak bámulják őt és várják, hogy a lány szóllítsa le őket.

2010. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek,legfőképp az utolsónak!:)
2010. máj. 14. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!