Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mondjátok, inkább jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mondjátok, inkább jó, vagy inkább rossz?

Figyelt kérdés

Inkább jó, vagy inkább rossz, ha...


- annyira helyes/népszerű a barátotok, hogy sok női utálótok, irigyetek van?


- a barátotok 2-4 naponta akar szexelni, és sok helyen arról olvasni, hogy (mondjuk főleg a kezdeti szakaszban, de) akár napi több dugás is van?


- azt látjátok, hogy egy másik lány "kiszemelte" a párotokat?


- ha féltékeny, féltő a barátotok?


- ha más pasi próbálkozik, mialatt foglaltak vagytok?


2017. ápr. 21. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Nem érdekel különösebben, ha valaki a párom miatt utál, azzal magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

2. A kezdezti fázisban zavarna, mert mi lesz később?

3. Hidegen hagy.

4. Féltékeny pasival nem kezdek. A féltés határeset, de nem szeretem, ha gyerekként kezelnek.

5. Legyezgeti a hiúságom, de elutasítom.

2017. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Üzenem a lányoknak, hogy a nagymamám szokta mondogatni "inkább 100 irigyed legyen mint egy sajnálód"

30/f

2017. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az irigység nem zavar. Az valójában elismerés.

Nekem 4 nap sok szex nélkül, ha találkozunk, és amúgy lenne rá lehetőség.

Nem érdekel, ha más kiszemelte, ameddig ő nem partner a dologban.

A féltékenység és a féltés is rendben van egy bizonyos határon belül.

Ha más pasi próbálkozik, az engem nem zavar, bár kénytelen vagyok visszautasítani.

2017. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. ez építené az önbizalmam... én úgy látom, hogy a barátom kelendő a lányok körében, és egy konkrét személyről tudok is, aki utál engem emiatt.

2. örülnék neki :)))

3. attól függ, hogy reagálja le a párom.

4. megbeszélném vele a dolgot (a párommal)

5. idegesítő.

2017. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

- annyira helyes/népszerű a barátotok, hogy sok női utálótok, irigyetek van?

Sajnos vagy nem sajnos nekem nagyon sok van. A vőlegényem elég kelendő lenne, ha nem lennék :D Nem különösebben érdekel, akkor is ő kellene, ha mindenki más csúnyának gondolná és így is ő kell, hogy folyton idegen/ismerős csajok irogatnak neki. (mielőtt valaki félreértené őt ez nem érdekli)

- a barátotok 2-4 naponta akar szexelni, és sok helyen arról olvasni, hogy (mondjuk főleg a kezdeti szakaszban, de) akár napi több dugás is van?

Erre nincs jó vagy rossz válasz. Nyilván ha ráérünk belefér napi több is, ha meg el vagyunk havazva a munkával/programokkal akkor heti pár alkalomnak is örül az ember.


- azt látjátok, hogy egy másik lány "kiszemelte" a párotokat?

Ilyenben van részem bőven. Nem érdekel :)

- ha féltékeny, féltő a barátotok?

A féltő egészséges keretek között nem rossz dolog. Ő is nyilván félt, hogyha túlhajszolom magam, beteg vagyok stb stb. Ez a gondoskodás jele. A féltékenység viszont az önbizalomhiány és a másikba vetett bizalmatlanság jele, azt nem tolerálom,de szerencsére nálunk nincs is :)

- ha más pasi próbálkozik, mialatt foglaltak vagytok? Velem sajnos előfordul gyakran, valahogy mindig engem találnak meg. Nem különösebben érdekel. Ha normálisok akkor normálisan mondok nemet, ha nem normálisak, akkor máshogy :D

23/N-26F

2017. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.: ez rossz! hajlamos vagyok féltékeny lenni

2.: nagyon jó ;)

3.: megtépem!

4.: legyen egészségesen féltékeny, és egészséges féltő is

5.: elutasítom, amúgy az nem baj, ha kicsit udvarol, de amikor lekoptatom, hagyjon békén

21/L

2017. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1.kicsit idegesitő de később elfogadom hogy ez ezzel jàr .2.ahogy jön ahogy van idő rà.3.Ha a pàrom leszarja és nem ismerkedik vele akkor nem érdekel viszont ha a pàrom irkàlna neki megalázva engem ezzel akkor nem jàrnânk .4.Legyen fêltő de ne féltêny vagy ugy legyen féltékeny hogy ne engem gyanusitgasson .5.Ugyszint volt ilyen de nem volt belőle semmi sem .
2017. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es nekem pont igy volt de ezàltal ên szivtam meg !Irigység egyenlő a szarkavaràssal ez a helyzet !
2017. ápr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1:ki nem xarja le,más mit gondol?Magamnak választottam,arról nem tehetek,ha csorgatják rá a nyálukat.

2:engem kifejezetten zavarna,mert ennél nagyobb szexuális étvágyam

3:ha a pasim engem szeret,akkor nem fogja elcsábítani egy szuka sem.

4:a fétlékenység megőrjít

5:valahol legyezgetné az egómat,de ha tudja,hogy pasim van-pl. egy baráti társaságról van szó-,elég durván csókoltatnám az összes női rokonát.

2017. ápr. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 2. pont kivételével egyetlenhez sem fűznék kommentet, mert engem is zavar, ha a "pasimat" más lányok környékezik. És az én párom is cukin tud féltékeny lenni...


De amivel nem értek egyet, az hogy a kapcsolat elején napi több szex KELL?!

-mikor rajtunk volt a rózsaszín köd sem tudtunk napi többször szeretkezni: egyszerűen fizikailag egyikünknek sem esett jól. Párom is 2 naponta (hétvégén naponta) próbálkozott vagy én nála - mert nem törvényszerű, hogy a férfi kezdeményezi. Elvárni hülyeség, mert látja rajtad, hogy valami nincs rendben, ha a szexet ki kell sírni- dacból szexelni nagyon nem jó.

Ellenben lehet őt csábítgatni, szeretgetni, hátha ettől megjön a kedve. Amit nem kéne : elvárni a napi többet egy olyan embertől aki mentálisan nem kész erre- és lehet, hogy fizikailag sem tudna úgy teljesíteni.

2017. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!