Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellene fogadnom a "tanácsát"?

Figyelt kérdés

Már nem szólhatok a páromnak, ha valami nem tetszik, vagy valami rosszul esik. Ha megemlítem, rögtön azzal jön, hogy nem kötelező vele lennem, keressek akkor mást. Ezután pedig addig nem keres, ameddig én be nem adom a derekam, pedig én vagyok a sértett fél. Ennyire nem érdekli, hogy mi van velem? Ennyire mindegy neki, hogy ott vagyok-e neki vagy sem? Azt mondja, hogy törődik velem, mert megmondta, hogy keressek mást, ha nekem így nem jó. Nem akkor törődne velem, ha együtt megoldanánk, ha valami nem jó? Az, hogy elüldöz máshoz véleményem szerint nem megoldás. Azzal jön folyton, hogy ő sem kér semmit tőlem, engem miért zavarnak dolgok, fogadjam el. Hát jóhogy nem kér semmit tőlem, mert tulajdonképpen mindent úgy szervezek, úgy viselkedek, hogy neki jó legyen, hogy boldoggá tegyem.


Kiábrándult belőlem? Közel 2 éve vagyunk együtt.


2017. ápr. 22. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lett vele, de elég nagy bunkó. Inkább az érdekel, miért vagy még vele ezek után is? Miért jó neked, ha rendszeresen megaláztatod magad?
2017. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan zsarol érzelmileg. Nem, problémamegoldást nem így csinálunk, hanem hogy közösen szépen leültök és megbeszélitek. És igen, joga van mindkét félnek szólni, ha nem tetszik valami és nem az a válasz erre, hogy "ott az ajtó, lehet menni".

Tudja, hogy nem akarsz szakítani, ezért (lehet tudattalanul) zsarolgat ezzel a módszerrel.

Nagyon nem jó! Kell neked a meglázkodás?

2017. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért vagyok vele. Mindenki azt mondja nekem, hogy sokkal többet tettem érte, mint Ő értem és egyáltalán nem érdemel meg. Egyszerűen nem tudom rávenni magam a szakításra, tudom, hogy átvészelném, lehet elég hamar, mivel így viselkedik velem. De egyszerűen félek, hogy kifordulnék önmagamból.
2017. ápr. 22. 11:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyire nem érdekli, hogy mi van velem?"


Igen, ennyire nem érdekli.


"Azt mondja, hogy törődik velem, mert megmondta, hogy keressek mást, ha nekem így nem jó."


Ez nem törődés, csak az ő kompromisszumképtelensége.Tehát, te fogadd el őt így, ne legyenek igényeid.Ő viszont semmit nem hajlandó cserébe nyújtani.Teljesen mindegy vele vagy-e, vagy sem.Neki mindkét állapot megfelel.


Itt nem lesz fájdalommentes megoldás számodra, de maradnod vele, semmiképpen sem érdemes a véleményem szerint.

2017. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem látod és sok más nő sem, hogy a megbántódások kínt keltenek a másikban. És az ember nem akar egy ponton túl olyan helyre menni ahol ő a másikban bántást vállt ki az meg benne bántást. Olyat akar, ahol másikbak öröm amilyen ő, aki jól érzi magát vele és b azzal telik az idő, hohy megint mi a baj.
2017. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
És a pasid egyszerűen ezt mondja, hogy olyannal kell lenni, akivel jól érzed magad. Ha ez nem ő, akkor miért őt kínzod vele.
2017. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi. Amúgy most is az enyém volt az utolsó szó. Nem is reagált már, eltűnt közel egy napja. Ha keresném, csak lekezelően beszélne velem, pedig alapvetően sosem rosszindulatúan, hanem nyugodt hangnemmel hozok fel egy problémát és szépen megkérem, hogy beszélgessünk róla. Ezután ő megsértődik, elkezd bunkózni és felszívódik. Ha szemtől szemben hozom fel, akkor meg levegőnek néz és elkezd telefonozni.
2017. ápr. 22. 11:36
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mi az, hogy Őt kínzom? Jobb dolga már nem is lehetne. Simán szakíthatna velem, ha neki kínzás. Ugyanis Ő amint látjátok egyáltalán nem értékel engem, én meg még most is bármit megtennék érte.
2017. ápr. 22. 11:39
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

" Ha megemlítem, rögtön azzal jön, hogy nem kötelező vele lennem, keressek akkor mást. "


Megfogadnám ezt a tippet és keresnék mást. De vele mindeképpen szakítanék, mert csak kihasznál téged.

2017. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#7 akkor úgy tűnik ez nem annyira nem függő. de a lényeg ugyan az. ha azért akarsz vele találkozni, hogy a problémákat magyarázd, akkor az nem olyasmi, ami az embernek öröm és derű. próbálj olyan közös időt teremteni ami az. vagy nincs értelme.
2017. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!