Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell azonnal a legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azonnal a legrosszabbra gondolni?

Figyelt kérdés

36éves házas férfi vagyok.2 évvel ezelőtt elkezdtem edzeni és fogyókúrázni,mert 30 fölött nagyon elengedtem magamat és jelentős súlytöbblettel rendelkeztem és a környezetem is érzékeltette velem ezt,feleségemmel együtt

Sikerült lefogynom és az edzéssek is meghozták az eredményt.

Dokumentáltam a haladásomat egy blogban és egy idő eltelte után az Instagramon is.

Ahol kaptam képeire egyre több pozitív visszajelzést,amit a feleségem egy idő után kifogásolni kezdett.

Azt kérdezte,hogy miért lájkoltattom fiatal lányokkal a képeimet?Egyrészt nem én kérem őket,másrészt igazából nem jelentenek ezek semmit se.

Amikor ezt kifejtettem neki,összerúgta velem a port.


2017. ápr. 23. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
En sem szeretem, ha a pasim magamutogato kepeket rak ki, h.dicsoitse magat. Akar fogyas akar futas reklamozasa..tok mindegy, te elismeresre vagysz,ezert rakod ki. Ertekeld h.a parod elismeri h.most milyen karcsu vagy,ne legyen szukseged onigazolasra,meg mas csajok lajkjaira ha jot akarsz.
2017. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet,hogy én is így gondolkodnék mint a feleséged . Gondolj bele ha ő csinálná ezt te nem lennél féltékeny. Én levenném a békesség kedvéért. Mondjuk a pasik nem úgy gondolkodnak mint a nők !
2017. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Izé... A fiatal lányok hogyan találnak meg az instán?


Nekem is van, vannak kint jó képek, de ha nem én kezdtem őket követgetni, akkor maguktól nem találtak rá egy 30+ éves férfi cuccaira, és kezdték el hype-olni ;)


Ha érted amit mondok... Szóval az asszonynak éppen azt akarod beadni, hogy "úgy kezdődött, hogy visszaütött".


Nem mondom, hogy akarsz valamit a csajoktól, de komoly egó tuning miatt csinálod, és nem csak felpostoltál pár képet, aztán átesett rajtad pár 20 éves csaj, ezt mindketten tudjuk ;)

2017. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak aki már végigcsinált egy ilyen életmódváltást, aki le tudott fogyni, az tudja, hogy milyen jó érzés ezt megmutatni, és fogadni azoknak az elismerését, akik addig észre se vették. A fiatal lányok lájkjai azért számítanak, mert ők a legkritikusabbak, ha valakit a külseje alapján kell megitélni. Ha a feleséged attól tart, hogy majd megcsalod, mert kelendő lettél, akkor erről kell vele beszélned, győzd meg, hogy ez csacskaság. Persze arra is vigyázz, hogy a blogod semmiképpen ne adjon okot féltékenységre.
2017. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöket meg tudom érteni. Neked azért fontos, mert alegtöbb pozitív visszajelzést onnan kapod, ami nyilván jól esik és motivál. Innen kapod a legtöbb visszajelzést (nyilván párod sem mondhatja minden nap 20x, hogy milyen jó testesd van).

Az ő szempontjából pedig másoknak mutogatod magad, és ez nem esik jól neki.

Ha nem jelent semmit a fiatal lányok lájkja, akkor nem rakod fel. Igenis jelent valamit: pozitív megerősítést.

Itt kompromisszumot kellene kötnötök, mert mindegyikőtöknek igazat adok.

2017. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ilyen emberek, akik mindenben csak a rosszat nézik, és a büdös életben nem lesznek boldogok, amíg így tesznek. a feleséged is ilyen.

Az ilyen viselkedésű embereknek elsősorban magukkal kellene foglalkozniuk, ha boldogok szeretnének lenni, a saját szükségleteikkel.


És amúgy gratula a fogyózáshoz-edzéshez! 😉

2017. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, szerintem semmi gond az instás fotókkal - evidens, hogy az ember a sikereit szívesen mutogatja a világnak (pölö: amcsi filmekben a főnök irodája szok tele lenni oklevelekkel, miegymással - szóval az elért dolgaival, no).


Lehet, hogy az asszony egyszerűen féltékeny az elért javulásra, merthogy ő nem tud ilyesmit fölmutatni.

(A világon a legbotorabb dolog a házaspárok közti verseny, de attól még sajna létezik.)

2017. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!