Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jarnatok olyannal, aki ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jarnatok olyannal, aki ket hetente sziv a bulikban?

Figyelt kérdés
Szerinte ez nem sok,ennyi belefer. Ez meg nem függőseg,ez csak kiegeszito. Mondtam neki,hogy nem boldog, azert hasznal ilyen dolgokat.
2017. ápr. 23. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem, gyulolom a drogot.
2017. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem zavarna, járnék vele, viszont ha hosszabb távon is együtt lennénk és terveznénk, akkor zavarna és nem maradnék mellette.
2017. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam egyetérteni Berger Erikával, de most ugyanaz a véleményünk.
2017. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor remelem alkoholt sem isztok. Az kicsit durvabb drog mint a fu.
2017. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Se alkoholt, se drogot nem fogyasztok. Ha a párom néha iszik, azzal nincs bajom, sőt a legnagyobb szeretkezések akkor voltak, amikor ő kicsit pityókás volt, mert akkor hihetetlenül be tud indulni. A drogot nem tudnám elviselni. 23/F
2017. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4


A drog-alkohol-cigaretta szentháromság mindegyikét elvetem, drog és cigi zéró tolerancia, alkoholból még az abszolút alkami fogyasztás belefér, ha az mondjuk úgy néz ki, hogy van közte pár hét vagy hónap és akkor sem éri el a részegség-hányás fokozatokat. Én is szoktam inni 1-2 pohár bort, de ennyi.

2017. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
olyannal se aki cigizik nincs még egy ilyen undorító akarat gyenge szokás büdös lesz tőle a pofád a kezed a hajad aztán évek után sírsz, hogy nem tudsz leszokni. Ha -500 fok akkor is kimész szívni azt a retket természetesen a reggeli kávé mellé mert anélkül szintén képtelen vagy életben maradni, folyton hozzájuk kell igazodni mert jaj várjál már ezt még elszívom vagy jaj keressünk már egy dohányboltot, állandóan várni kell rájuk, ha nem szívtak már 1 órája idegbajt kapnak és még a környezetükbe lévőket és bebüdösítik a szarjukkal.
2017. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es jókat írt. :D :D


Mondjuk bár jobban szeretném, ha arról lenne szó, ha a párom nem cigizne, de csak azért nem dobnám el az esélyt, ha amúgy komolyan érdekel.

A fűvel ugyanez, és ahogy valaki írta, azért ha komolyan tervezünk és hosszú távon, akkor azért zavarna,ha gyakran csinálja.

Én egy évben 1 max 2x ha úgy van kipróbálom,de ennyi, szóval nem zéró toleranciával állok hozzá, de a heti rendszeresség pl zavarna..

2017. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szakma szerint ez már függőségnek számít?

Talán valamit számít a tudomány álláspontja... bármi is legyen, én velük vagyok.

2017. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

inkább utánanéztem


[link]


Két hetente egy spongli semmilyen függőséggel nem járhat elviekben.

2017. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!