Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, ha egy ilyen lány nem jár senkivel?

Figyelt kérdés

Olyan gyönyörű, de komolyan az, szimmetrikus az arca, telt ajkai vannak, formás orra, nagy szemei, szép bőre, szép haja stb. Nincs barátja és nem is akar, pedig nagyon szeretem Őt. Azt mondja, semmi baj nincs velem, de egyszerűen nem akar barátot. Okos, meg nőies, nem is stréber, hogy a tanaulás miatt nem jutna ideje a pasizásra. Mi lehet ennek az oka? Nem is beszél a pasikról, meg nem is akar senkivel semmilyen kapcsolatot. Ugyanakkor pl. leszbikus lányokkal barátkozik, ez ugye nem jelenti "azt"? Mit tegyek?

17L, 18F


2010. máj. 15. 01:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Gagyi kifogások ezek. Nem jössz be neki, szinte biztos.
2010. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy leszbikus egyébként, nincs kizárva. Amúgy a leszbik nagy része eléggé bunkó...
2010. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "azt" jelenti.
2010. máj. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd beken. Rondanak-benanak tart teged, de eddig legalabb kedvesen kozolte. Ha nagyon raszallsz, meg fogja mondani az igazi velemenyet, amit nem akarsz hallani.
2010. máj. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs kizárva hogy AZT jelenti =)
2010. máj. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Álszent a csaj.
2010. máj. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
igen
2010. máj. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Biztos leszbikus...
2010. máj. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Először is, honnan veszed hogy akikkel barátkozik, azok leszbik?

Másodszor, apácákról még nem hallottál?:D

Harmadszor, van aki 17 évesen még korainak tartja.

Negyedszer, mi van ha csak simán nem jött be neki eddig senki? Ismerek ilyet. A legtöbb ember 12 évesen már pasizik/csajozik, de ugye mindig akadnak kívételek:) Aki pl inkább megvárja a nagy Ő-t mintsem átéljen megannyi caslódást.

2010. máj. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
tuti h leszbi.. én is ismerek egy ilyen lányt..
2010. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!