Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek facebookon kavartak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek facebookon kavartak már be a kapcsolatába? Esetleg ott derült ki hogy a " párja" mással is kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Különös üzenetet kaptam a minap és nagyon felzaklatott a dolog hogy a párom eltitkolt előttem valakit
2017. máj. 1. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen üzenetet kaptál?
2017. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rámírt "hogy ugyanazzal a sráccal van dolgunk"
2017. máj. 1. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miről van szó pontosan, és csatoljon bizonyítékot (pl.: képernyőfelvétel üzenetekről a barátoddal).
2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kértem tőle de azt mondja hogy sérti a szem. jogokat és csak úgy küldi el ha kitörli a neveket. viszont tudott pontos időpontokat hogy velem mikor találkozott....
2017. máj. 1. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel minden 3. ember sérti a személyiségi jogokat. :D Mondd meg neki, hogy ez hülyeség. Ha kitakarja a nevet, az lehet átverés vagy sima áskálódás is. Az meg, hogy tudja mikor volt veled szintén nem jelent semmit.
2017. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hazudik. ha én le akarok buktatni valakit akkor névvel arccal küldöm el. mutasd meg az üzenetet és kérd a srácot h most azonnal mutassa a dolgait ha nem akar balhét.

én nem hinném el csak egy rossz lotyónak amit a páromról állít, bizonyítsa be

2017. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez menne az fbén nálam akkor azonnal törölném magam
2017. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, a csaj, akit a barátnőmnek hittem.


Kb. fél évig ment a susmus, érzelmi megcsalás, aztán kipattant a dolog, én meg dobtam az exem.


Ráfázott, mert a leányzó csak hülyítette, és azóta sincs senkije.

2017. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!