Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan feltekeny a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan feltekeny a baratom, szerintetek igen, fiuk/ferfiak?

Figyelt kérdés

Ezekert a dolgokert jogosan feltekeny a baratom? :(


A legjobb baratom egy meleg srac akivel nagyon szoros a kapcsolatom es mivel meleg es bizalmas a kapcsolatunk teljesen termeszetes szamunkra,hogy megoleljuk, megpusziljuk egymast (el)koszonoskor. Vagy ha csak beszelgetunk akkor magahoz olel egy pillanatra, megsimogatja a hatamat,karomat,kezemet.


Nem latszik a baratomon,hogy meleg. Jolnezki, de nem ferfias..viszont megis zavarja a paromat egy ideje,hogy en igy viselkedem. Villamgyorsan abba hagytam ezt es nem olelgetem a fiu baratomat, kerulom a testi kontaktot.


Pedig 1. A parommal tobb mint 10 honapja vagyunk egyutt.

2. A fiu baratomat 4 eve ismerem es soha nem lesz hetero, nem talalom vonzonak, o sem engem!


A masik dolog,hogy kaptam a fiu baratomtol egy tabot a nevnapomra. Ez szerintem nagy nagy erteku targy, es meg a baratomtol sem fogadok el ilyet, mert nek kell!! Sikerult megbantanom a fiu baratomat, mert rosszul reagaltam le az ajandekos dolgot. Viszont nem adhatom neki vissza, mert nem fogadja el.


A parom megtudta,hogy kitol es mit kaptam ajandekba. Felvan haborodva, szerinte nem normalis a fiu baratom, tulzasokba esik es most hulyen hangzik, de egy meleg ferfira feltekeny? Miert? 1. Nem vetelytars

2. O is tudja,hogy a legjobb baratomrol beszelunk es ismerik egymast, semmi nem volt soha titok. Megis kivan akadva ezen es a minap felhivott a baratom amikor a parommal buszon voltunk.

A szerelmem tok mogorva es elutasito lett amikor meghallotta,hogy kivel beszelgetek.


Ennyi :(


Szerintetek mit csinaljak? Neki is vannak lany baratai es azok heterok, de en bizom a paromban es eszem agaba nem jutott azert dramazni, mert veluk tolti neha az idejet es ha megolelik egymast az sem okozna problemat. De igaz, meg nem csinalt ilyet, azt mondta az neki nem fer bele. En ezt elfogadom, de o miert ilyen velem? :(


L


2017. máj. 2. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Pasiddal komoly bajok vannak. :D Aki egy meleg srácra is féltékeny, az lelkileg/önbizalom tekintetében a nulla alatt van. Hát kellett ez neked? :D

Majd máskor jobban választasz, sok sikert! :)

2017. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hat en ugy vok vle h a feltekenyseg az hiszti!! mer nem a problemat oldja meg ha nem fen tarta azt es csak el vagja a bizalmat ne legyen feltekenyseg

vitazni kel de nem kiabalni meg veszekedni hanem el mondani ki mit szeretne a kapcsoaltban mik a szabajok es akor rendben van nekem is vannak fiu barataim es volt fel tekenyseg de mindig sikerult meg beszellni es hejre alt a bizalom es a szeretet


26N

2017. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt gondolja, hogy nem is meleg csak így akar jóba lenni veled. Vagy csak szimplán nem örül annak, hogy nem ő a legjobb barátod. Pl. nekem is van egy meleg haverom, egyetem első éve óta ismerem, legjobb haverom volt addig a percig, ahogy a barátommal megismerkedtem és rá 2 évre összejöttünk. Mert utána a barátom lett a legjobb barátom, a meleg haverom meg csak a haverom, azaz nem veszünk egymásnak csak úgy ajándékokat, max. szülinapra stb. És én sem örülnék, ha a barátomnak más csaj lenne a legjobb barátja
2017. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elozo {ket} rovidebb kapcsolatomban is zavart a fiukat,hogy a legjobb baratom egy meleg srac. Mindenkit zavar, meg a baratnom is folyamatosan megjegyzeseket tesz,hogy a fiu baratom tul lep bizonyos hatarokat, tul sokat logna velem. Heti 1x talalkozunk az szerintem nem sok es akkor is max 3 orat vagyunk egyutt. Persze mindenki tudja,hogy meleg, most alakuloban is van neki valami, valami idosebb sraccal. Az apam a legrosszabb, de azt megszoktam. A 4 ev alatt minden aldott nap elmondta,hogy ot nem erdekli,hogy homoszexualis a baratom akkor sem normalis,hogy ilyen bizalmas a kapcsolatunk es felhiv, keres, megajandekozzuk egymast, megakarta ismerni a szuleimet es szerintuk tul baratsagos termeszetu. Nekem nincsen mas baratom. A parom a szerelmem es a baratom is, de akkor is jo ha van meg valaki mellettem. Nem csak a parom.
2017. máj. 2. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:

4 éve ismered... a barátod nem tudja összetenni a képet, hogy ha akarnád a meleg haverod, vagy ő téged, akkor ez idő alatt már jártatok/járnátok? :D


Szerintem amúgy egy legjobb barátságban, és ekkora tartósságnál belefér egy tab megvétele is, pláne, ha neked erre tényleg szükséged van, őt meg nem veri földhöz anyagilag. De, mivel a legjobb barátod, biztosan tudta, hogy miért pont ezzel lep meg. Szerintem alap lenne elfogadnod.


A párod féltékeny... erre viccesen mondhatnám, hogy ő még az öcsédre is féltékeny lenne, mert hát végül is ő is férfiból van. :D

Sosem értettem az ilyen buta embereket, akik nem gondolkoznak.

Megjegyzem, ha a legjobb barátod hetero lenne, akkor sem lenne oka féltékenykedni, mert ha nem bízik benned, akkor az egész párkapcsolat semmit nem ér...

2017. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mas ferfira nem volt feltekeny a parom soha. Ket fiu tesoja van kicsit idosebbek nala, ismerem mar oket, de nem feltekeny.

Van par haverom is akik szinten fiuk, de veluk nem nagyon talalkozom, ez igaz...viszont egyszer ketszer elmegyek veluk moziba vagy valami. Meg soha nem mondta a 4 ev alatt,hogy baj lenne es zavarja. De amikor a meleg baratomrol van szo a parom is, de amugy mindenki a kornyezetemben ellenseges velem, veszekednek, belemkotnek es a baratnom is kepes fenn akadni azon,hogy uristen hat ez nem normalis. De mi nem? Nem ertem oket!?


Az elozo tabomat sikeresen leejtettem a mozgo lepcson pesten. Ezert kaptam egy ujat tole. Soha nem orultem annak,ha nagy ertekben kaptam ajandekot, utalom ha koltenek ram. Adni mindig jobb mint kapni. A parom is raadasul szeretett volna ezzel meglepni aminek szinten nem orultem volna, hasonlo okok miatt. Kellemetlenul erzem magam, az en szeretetemet nem lehet megvasarolni. Sokkal jobban orulok annak,ha csak atolel a parom es magahoz szorit, azt mondja szeretlek es megpuszilgat. Nem volt annyira szuksegem arra a tabra!!!

2017. máj. 2. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megmondanám a páromnak, hogy kb testvérként tekintek erre a haverra és ezer éve ismerem, nem lesz köztük semmi soha, tényleg testvérként szeretjük egymást.

Ha nem tudja elfogadni, az nem a te hibád.

Mármint ez így elég durva, hogy meleg és mégis féltékeny rá. Főleg, hogy ő meg hetero lányokkal barátkozik..Az rendben van, de ha te egy meleg sráccal barátkozol, az már gáz? Nem igazán értem..

A tablet meg..Ha ajándékba kaptad, neked szánta, akkor miért ne fogadnád el?

Gondolom irigy, mert ő nem szánt rád ennyi pénzt,vagy kevésbé jó ajándékot talált neked eddig..

2017. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ölelgetni tényleg nem kéne más fiúkat szerintem ha van barátod. És az ilyen ajándék is elég erős túlzás. Nincs igaza azoknak akik szerint a barátod túl féltékeny. Tényleg úgy tűnhet mintha ez a srác többet akarna. Az pedig hogy meleg csak egy dolog, a barátod nem ismeri őt 4 éve, nem tudhatja hogy valóban meleg e vagy csak biszex és titkon többet remél... Ráadásul már más kapcsolataidat is zavarta a meleg barátod. Nem értem akkor, ha olyan igazi barátod ez a meleg srác, akkor hogy nem vette már észre zavarja az embereket ő viselkedése és ezzel neked okoz kellemetlenséget. Itt ő is balf...asz, már ne haragudj!inkább!
2017. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A baratom is szeretett volna tabot venni nekem, igazabol meg is vette, nekem adta, mivel a fiu baratomtol nem fogadtam el az ajandekot, de a paromtol sem. Nagyon kellemetlenul erzem magam,hogy ekkora ertekben akar(nak) meglepni. En is dolgozom, de annyi penzem nincsen,hogy tabot, laptopot vegyek nekik. A csaladom minden tagja tudja,hogy a kepregenyeken kivul semmi mas ajandek nem kell nekem. Nem fontos!!! De a parom es a fiu baratom ezt nem veszi figyelembe es zavarban is vagyok olyankor, raadasul nagyon vigyazok ezekre a dolgokra. Munkahelyre nem viszem el, sehova mashova, csak otthon merem hasznalni.

Hm..tudja a fiu baratom,hogy mindenkinek baja van vele ( a paromnak is mostanra ) de hidegen hagyja es nem vesz roluk tudomast, nem szeretne ha masok befolyasolnanak es miattuk tavolodnek el tole. Ebben van racio, en sem mondom meg a paromnak hogy kivel baratkozzon, nekem sem szimpatikus mindenki, de probalom elfogadni a baratait,ismeroseit es eszembe nem jutna igy viselkedni mint a csaladom vagy a szerelmem. Nekem ez rosszul esik es nem tudom hova tenni, mert tenyleg meleg a baratom es ugy nez ki megint lesz valakije. Nekem semmi kozom nincs ugy hozza. Soha,soha:)! Ferfikent nem tudok tekinteni ra!!!

2017. máj. 3. 08:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Az exemet annyira zavarta,hogy van egy meleg baratom,hogy reszben ezert szakitott velem. Pedig o nem ketelkedett abban,hogy melege e a srac? Nem tudta elfogadni,hogy ferfival vagyok ilyen viszonyban. Amugy pontos..olyan mint egy teso:) es mivel a parom kerte nem is olelgetem,betartom amit igertem es barmikor talalkozzak a baratommal szolok neki,hogy nem lehet. Amikor elmondtam neki,hogy miert kell tavolsagot tartanunk eloszor kirohogte a paromat es a csaladomat is,aztan komolyan beszeltunk errol es most haragban vagyunk. A baratnom fb-on azert veszekedett velem egyszer,mert keveset vagyok vele, mert nekem a fontossagi sorrend valtozott amiota van egy meleg baratom. Pedig nem igaz! A baratnommel napi szinten tudok es talalkozok is, a fiu baratommal heti 1x vagy 2x es a parommal vagyok a legtobb idot.
2017. máj. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!