Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányokat nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányokat nézeget és menti le róluk a képeket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy feltegyem-e itt ezt a kerdest, de ugy dontottem, hogy mar nincs mas lehetosegem. Fogalmam sincs mit csinalhatnek.

Kicsit hosszu lesz igy elore is


Az a tortenet roviden, hogy meg telen kiderult, hogy a baratom akivel nyar ota egyutt vagyunk (akkor amikor kiderult ez a dolog akkor masfel eve alakult mar koztunk a kapcsolat, azota 1)

Kiderult, hogy amikor velem elkezdett ismerkedni mellettem meg mas lanyoknal is probalkozott. Ez az ismerkedesi stadiumban annyira nem is zavart volna de ez meg folytatodott egy jo ideig szinte az elott lett vege egy bizonyos lannyal (a lany nem akart semmit tole) az ilyen fajta beszelgetesuknek mielott mi osszejottunk. Szoval konkretan a mi kapcsolatunk alakulasaban vegig ott volt ez a lany.

Utana kiderult hogy tavaly nyaron (akkor jottunk ossze) egy masik lanyt fuzott hogy talalkozzanak (azt tudni kell, hogy mi meg nem fekudtunk le, mert nem ereztem meg kesznek magam, amire o azt mondta hogy var, ameddig kell. A baratom 21 eves en 17)

Ez rendben is lenne de kiderult hogy elvileg a lannyal le akart fekudni amit o tagad, illetve azt mondta hogy csak unatkozott es ezert szorakozott vele...

Itt azt nem ertem, hogy amikor ezt kiderult hozzam vagta hogy talan azert volt ez mert nem adom neki oda magam mar egy eve lassan, de o mondta hogy var ameddig kell es ezert nem is ereztem ugy hogy sietnem kene vagy barmi.

Hihetetlenul szeretem ot es nem birnam ki nelkule es latom rajta, hogy mennyire szerelmes de ezt annyira nem tudom megerteni, hogy miert csinalta. Beszeltunk mar errol, "megbeszeltuk", de en akkor sem tudok ebbe belenyugodni.


Ez az egesz egyebkent ugy derult ki, hogy o meg regen nezegette a telefonomat, mert azt tudni kell, hogy elegge feltekeny es en elotte soha nem "ellenorizgettem", soha nem neztem meg a telefonjat, de aznap kivancsi voltam es akkor lattam meg az elso lannyal a regi beszelgeteseket es igy derult feny a dolgokra.

Azota, hihetetlenul szegyellem magam de nem birom ki hogy ne nezzem meg a telefonjat, egyszeruen rettegek attol, hogy megint valami hasonlo lesz es multkor beleneztem az e-mail fiokjaba es lattam, hogy uzenetek vannak elkuldve sajat maganak. Fenykepeket kuldott maganak kulonbozo lanyokrol, arrol a lanyrol is akirol eloszor irtam es ezt nem tudom hova tenni. Az utolsot meg telen kuldte maganak, azota nem, de egyszeruen nem vagyok kepes ezt feldolgozni.

Lattam, hogy instagramon a keresesi elozmenyekben (azt egybol mutatja a keresesi sav alatt) , hogy ott is ismeretlen lanyokat nez, modelleket persze furdoruhaban illetve fehernemuben vagy olyanokat akik az ismerosei de kihivo kepeket tesznek ki magukrol. Es annyira szornyu erzes, hogy rengetegszer elmondja, hogy mennyire szep vagyok es en vagyok a leggyonyorubb, csak en kellek neki, csak engem kivan, de egyszeruen ezek mellett nem tudom elhinni. Neki nem tudom elhinni, hogy tenyleg ezt gondolja, kulonben nem ezeket a lanyokat nezegetne hanem engem.


Fogalmam sincs, hogy mit csinalhatnek, mert ha szolnek neki, akkor rajonne hogy kutattam utana, de enelkul, hogy tudna, nem tudnam neki mashogy elmondani es felek hogyha mondanam is akkor is folytatna maximum titokban.

Van valakinek esetleg valami otlete?:( tenyleg nagyon halas lennek erte, vagy az ilyen keresesek miatt ne erezzem rosszul magam?

Elore is koszonom!



2017. máj. 4. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

"es felek hogyha mondanam is akkor is folytatna maximum titokban."


hát... szerintem ebben a mondatban van a lényeg.


Az egész egy nagy blabla, amit leírtál, arról, hogy a pasid amúgy csak meg akar d.ugni és te mégis tartós kapcsolatot akarsz, még nem szexeltetek, mert nem engeded, de ő mégse szakított emiatt, mert szeret, de közben amúgy más nők után kajtat stb... ja és, hogy ő féltékeny míg te nem. Szerintem ez árulkodó. Ha valaki féltékeny az lehet azért van, mert tudja, hogy a másiknak is lenne rá oka, csak ő ügyesebben titkolja.


DE ez mind lényegtelen. A lényeg itt az, hogy annyira elveszett a bizalom, hogy ezt írtad: "es felek hogyha mondanam is akkor is folytatna maximum titokban."


Tehát, ha bekövetkezne a legjobb eset, vagyis: Megbeszélitek és a szemed láttára kitörli ezeket a nőket az életéből és mindent megpróbál újra kezdeni valóban, és tényleg megígér mindent, és nem hazudik, hanem valósággal úgy is tesz... akkor is Te nem tudnál neki hinni, mert a kis fejedben azt gondolnád, hogy hazudik, és most is csinálja, csak jobban titkolja. Továbbra is félnél, hogy megcsal stb.


Ez kvázi azt jelenti, hogy bármi is történjék ezután (ha tényleg a legjobb irányba megváltozik), akkor is félni fogsz, mert a bizalom elveszett. Törékeny dolog az.


A kérdésem valójában az, hogy el tudod-e képzelni, hogy képes valami olyan cselekedetre, amivel visszahozza a bizalmadat. ÉS TÉNYLEG VISSZAHOZZA: nem fogsz utána azon rágódni, hogy most "hinni akarok neki!" , de egyébként azon agyalsz, hogy vajon hol lehet, ha késik. Vajon kivel sms-ezik... vajon tényleg az anyjával/nővérével/öccsével stb? Vajon ki az a lány az egyetemről, akivel dumált? Vajon részegen is olyan jófiú mint most, vagy kijön a régi énje? stb!!


És vajon hiszel-e abban, hogy képes változni? ...


Ha nagyon szereted, akkor fájni fog az őszinte válasz a kérdésekre...


Amúgy azt különböztesd meg, hogy "hiszel benne" meg azt, hogy "hinni akarok benne". Mert más dolog a kettő. :)


Sajnállak.


Részemről amúgy ennyi hazugság másfél év alatt nem adja. én teríteném, hogy rosszul esik, és nem izgatna, hogy zavarja, hogy kutattam. Plusz kalkulálnám, hogy szakítás lesz a beszélgetés vége. Sok sikert neked.

2017. máj. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tűnik egy megbízható férfinek, láthatóan te se bízol benne.
2017. máj. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Jaj,megint egy lájkolgatós fjjju. Hányszor kell még elmondanom, h az ilyet dobni kell, m soha nem fog leállni. Akkor majd csinalja kamuprofilrol. Tonkretesz majd szepen lelkileg.
2017. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Buta, naiv, éretlen kis fruska vagy. Úgy kell neked, ha vele maradsz. Végig sem olvastam annyira gáz. De meg is érdemled.
2017. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam végig, én szégyellem magam miattad.

Miért vagy még vele? Ha nem is az első ilyen után, de a másodiknál ott kellett volna hagyni a fenébe.

Fiatal vagy, hamar találsz majd mást, aki remélhetőleg megbecsül .

A mostani barátod nem becsül meg és kb bármit megtesz a hátad mögött, mert úgysem hagyod el, túlságosan ragaszkodsz hozzá..

Az első szerelmemmel én is 17 évesen szakítottam.Nehéz volt, azt hittem ő az igazi..

De jobb, hogy így történt, csak jobb dolgok vártak rám utána.

Szerintem ne ragadj ebben le, a barátod nem tisztel, hazudozik és ki tudja még miket csinál a hátad mögött.

Kanos hülyegyerek, aki nem képes a farkát a nadrágban tartani.Nem fogja fel, hogy te ott vagy neki és szereted, neki ez nem elég..Akkor legyen egyedül és csorgassa a nyálát a modellekre, akik le se szarnák élőben sem.

2017. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Könyvajánló

Dr. Csernus Imre - A nő

Dr. Csernus Imre - A férfi


Youtube videó ajánló.

Dr. Csernus Imre - Akármelyik előadása, amelyik a kapcsolatokról szól.

Nem mondom, hogy mindenben igaza van, meg mindent el kell fogadni tőle, csak mert ő mondja, de nagyon sok mindent megtanulhatnának az emberek magukról és a másikról.

2017. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Girgoy ***** válasza:

Nem egyszerű - de nem is egyedi történet. Először is, olyan nincs, hogy Veled képes várni a lefekvéssel, más nővel viszont szimplán unatkozásból lefekszik. Egyszerűen az a nő nem olyan volt, mint Te és felkínálta magát neki. De "unalom..." - na ne!


A fentiekből látszik, hogy a barátod szexuálisan ki van éhezve (ezt kompenzálja a képekkel, titkos üzenetekkel, stb.), viszont legalább nem nyomul Rád, ha Te nem vagy erre kész, ami azért egy pozitívum. Az is lehet, hogy tényleg szeret ennyire, vagy Te egyértelműbben visszautasítod, mint más könnyedebb nők, stb. Ehhez valszeg Te jobban ismered magadat és őt, mint én. :)


Szerintem az helyes, hogy ha nem érzed magad késznek a szeretkezésre, akkor nem mész bele csak azért, hogy kipipáld, hogy na már Te sem vagy szűz. Ezt ne is tedd! (Tudom, ez nem feltétlenül népszerű vélemény ma, de lszrom a lepontozást.)


Azt kell tehát eldöntened, hogy ér-e annyit a jelenlegi kapcsolatod, hogy átadd magad a fiúnak. Nem azt mondom továbbra sem, hogy feküdj le vele, mert ha nem vagy kész rá, ez legfeljebb kielégíti őt, örülni fog, király lesz, de Te lehet, hogy szrul fogod magad érezni valószínűleg és később megbánhatod.


Inkább azt javasolnám, hogy valahogy a barátodat kellene választás elé állítani, hogy ő szeret-e annyira, hogy egy jövőbeli (nem INSTANT!) boldog egyesülés érdekében leveszi a kifelé lángoló libidóját, visszafogja magát, a képeket törli, stb. Egyszerűen azért, mert ez Téged zavar. Ha fontos vagy neki, akkor megteszi és akkor tud várni (ahogy eddig is várt - de már mellék-kompenzálás nélkül).


Ehhez viszont tényleg el kell neki mondanod (ha nincs jobb ötleted vagy nem jön innen más), hogy láttad, hogy nők képeit küldözgeti magának, like-olja, akármit, amivel kibuktatod a történetet (és talán nem azt hangsúlyozza, hogy Te kémkedtél utána, hanem pl. olyan fórumon láttad, amit enélkül is láthattál, majd rákérdezel, hogy akkor mondjon el mindent! De később azért illik leállni a kémkedéssel, ha visszajött a bizalom). Mert neki döntenie kell. Ha hazudozik, mentegetőzik, akkor lehet, hogy nem ő az igazi. Ha viszont képes miattad megváltozni, akkor megnyerted.

2017. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dragam, ne alazd mar tovabb magad.

Ez a srac nem szeret es soha nem is szeretett. Most kell ez neked komolyan? 18 evesen en ugyan ezeket eltem at, egyaltalan nem volt mar meg a bizalom aztan szakitottunk es lam most van egy normalis kapcsolatom. Ne temesd mar el magad egy ilyen gyerek mellett...

2017. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Girgoy ***** válasza:
22%

Bakker már megint ezek a sablon-válaszok. Valaki elolvas 1-2 szót, de nem az egész sztorit és benyögi, hogy szakítsatok! Köszi, ilyen válasz volt már, fölösleges még egy.

Éppenséggel az is lehet a fentiekből a helyzet, hogy a srác ki van éhezve, de SZERETI annyira a lányt, hogy Vele kapcsolatban visszafogja magát és nem nyomul rá akkor sem, ha a lény nem akar, annak ellenére, hogy együtt járnak! Ez bocsi, de nem megalázás! Másfelől viszont dúlnak benne a hormonok, amit valahogy levezet, mert nincs még elég ereje szembeszállni velük. Itt a megoldás az, hogy PRÓBÁRA tesszük, mennyire erős a szeretet! Felszínes amatőrök...! :)

2017. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!