Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy van sok ilyen kérdés de miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A párommal 3,5 éve vagyunk együtt.

Én intézetben nevelkedtem, a családom nem ismerem.

Neki van egy csodálatos anyukája (ahogy elmondja és szerintem is, oda van érte)és egy jó fej apukája. De nem láttam még őket soha. Telefonon már beszéltünk az anyukájával de úgy kellett könyörögnöm,hogy legalább ott bemutatkozzak neki. Az anyukája nagyon aranyos volt és éreztem rajta, hogy boldog, hogy beszélhetett velem és mondta, hogy menjek el szeretettel vár.

Az első egy-két évig nem csesztettem érte, hogy nem mutatott be de az elmúlt időben már nagyon elkezdett a dolog bántani és a válasza mindig az, hogy nem és kés. Teljesen normális család, imádják a lányukat, jó anyagi körülményeik vannak, egy igazi szerető család. Látszik a barátnőmön ahogy beszél róluk, hogy imádja őket. Szóval nem értem. Szerintetek mi lehet a baj?


2017. máj. 4. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Én például nem tudok az ilyen szituációban spontán lenni. Kinek feleljek meg? A két ember naaaaagyon máshogy ismer, nem akarom, hogy bármelyik csalódjon.


Ezért nem is keverem az ismerőseim.

2017. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért, de nem lehet hogy esetleg a bőrszíneddel, vallási nézeteddel, politikai felfogásoddal, öltözködéseddel vagy hasonlóval van valami, ami miatt a szülei nem fogadnának el? lehet ezek olyan dolgok, amik csak személyesen derülnének ki, esetleg füllentett rólad valamit a lány, ami egy találkozó alkalmával kiderülhet.
2017. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valoszinuleg az lesz a baj, hogy intezetes vagy, es anyuka-apuka meg elkepzelte a tokeletes part, amibe ilyen "szegyenfoltok" nem tartozhatnak bele.
2017. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi titkolnivaló az életemben! Teljesen normális srác vagyok, és a körülményeimhez képest szerintem sokra vittem! Az anyukája tudja, hogy intézetis vagyok és ezt meg is említette a teloba mikor beszéltünk! Azt mondta, hogy majd leszek én az anyukád kisfiam! Olyan jól esett majdnem bőgtem férfi létemre! Nem értem.. De ez a kamuzott rólam és kiderül megfogta a fantáziám
2017. máj. 4. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg tavolsag? Mennyi idore laktok egymastol?
2017. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát távolságot illetően! 60km-re lakunk egymástól de mivel a városában vagyok egyetemista és koleszos,így hetente minimum 3-4 napot tudunk találkozni! Egyébként a távolságot miért gondolod oknak?
2017. máj. 4. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert elsore azt gondoltam, hogy esetleg ti laktok mas orszagban vagy ok, es meg nem kerult sor kozos hazautazasra.
2017. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá értelemes magyarázatot. Egy, max két évig várnék. Tovább nem. Ha ennyire nem vagyok fontos, hogy bemutasson a szüleinek vagy nem tud elém állni és értelemes magyarázatot adni, hogy miért nem, akkor számomra ennyi volt. Ha valakinek fontosak a szülei és párjával is komolyan gondolja, akkor szerintem igénye lenne rá, hogy megismerjék egymást. Azt is el tudom képzelni, hogy az anyukája egy agyjátszós p.csa és csak neked játszotta meg magát, ezért nem akar hazavinni. De mindegy is. Én utoljára leülnék és megkerdezném, hogy mi az oka. Ha nem mond semmit akkor szakítanék.
2017. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első gondolatom az volt, hogy valamit titkol a barátnőd. Lehet rólad állított valótlant a szüleinek vagy a szüleiről neked és ezért nem akar bemutatni nekik mert akkor fény derülne a " hazugságra".

Beszélgessetek erről, főleg, hogy ez bánt téged. Olyan mintha tartana, félne valamitől és ha ennyire köti az ebet a karóhoz, hogy nem és kész, semmi elfogadható indok nélkül, akkor ott valami nem stimmel.

2017. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!