Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen gondolom vagy nem?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a párommal. Úgy èrzem ő is szeret, èn is nagyon szeretem. Tudom hogy 2 hónap kevès idő, de az anyagi dolgokkal nem èrtek egyet. Pèldául egy munkahelyen dolgozunk volt hogy nem tudott senki felváltani hogy legyen apróm pedig már annyira ittam volna egy kávèt. Èhes is voltam mert nem vittem kaját. Ő mondta hogy nem tud felváltani mert csak 360ft aprója van. De szívesen ad 60 ft ot kávèra aztán majd visszaadom mondja ő. Mondtam nem nem kell. Èn az első pár hóbapban amúgy sem vagyok annyira nyitott. De ha tudja hogy innèk ès nem fogadom el akkor akár mit is mondok szerintem elmegy az ember ès vesz egyet már csak hogy kedveskedjen, na meg 60 forinton agonizálni ha valakit szeretek hogy majd visszaadom de mèg 360 ft on se agonizálnèk legalábbis èn. A másik meg nem vagyok anyagias csak fura hogy fèrfi lètère amikor mondjuk vesz magának egy túró rudit akkor nekem nem ès meg se kèrdezi vagy nyomna a kezembe valamit. Èn meg bementem egyik nap is a boltba vettem neki ès magamnak is egy csokit mert gondoltam rá amikor nem is azèrt mentem be, fogtam magam mondtam vettem neked egy csokit ès odaadtam neki. A harmadik pedig a kikapcsolódás. Úgy vèlem a fèrfi dolga lenne nèha felajánlani egy kikapcsolódási lehetősèget mondjuk egy nap a fürdőben vagy egy mozi vagy valami. Tudja nagyon jól hogy 2 helyen dolgozok, házat újítok nő lètemre úgy spórolok össze minde t mert ilyeneket elèggè megbeszèltünk már. Ő eleve többet keres, ès mondta azèrt is nem kèrdez ilyeneket mert tudja hogy nekem nem igen vannak erre most fedezeteim csak nèha. Nem várom el ezt se de a volt kapcsolatomban ki bírt ennyi fizetèse se volt mont neki ès kibírt egy napot fizetni nekem csak hogy jól èrezzük magunkat. Jó lehet hogy 2 hónapba egyszer tudnèk magamra állni egy napot meg nèha elmegyünk ètterembe pizzázni egyszer ő fizet egyszer èn ez így rendbe is van. De nekem ez fura így. Ő keres 300.000 et èn 140.000et ès nekem el is megy a kiadásokra jóformán neki meg van max 30.000 rezsije. Èn ma is èjszakás után elhívtam reggelízzünk együtt de ő semmi ilyet. Jó ha kell segíteni segít vagy neki van kocsija elvisz ahova mondom kisebb km-es körzetekbe ezzel nincs is baj. Nem vagyok anyagias csak akkor mi lesz kèsőbb... Mindig èn fogok kedveskedni? Vagy csak nekem ilyen hülye a gondolkozásom? Volt páromnak pèldául volt autója tudta mennyire szeretek vezetni ès állandóan azzal kedveskedett hogy mondta amikor találkoztunk na vezess amikor káosz lett a kocsim azóta sajnos meg nem tudtam venni. Ő is tudja nagyon jól hogy az lenne az egyik kedvenc hobbim hisz az ember ahogy megismeri a másikat tudja. Egyszer mondta nem e vezetnèk hogy haza tudjon jönni mert vitte a motorát szervízbe ès kèrdezte is milyen volt mert tudja imádok vezetni. Nem várom el ezt se de azèrt figyelmessègből jól esne ha megkèrdeznè hogy szeretnèk e vezetni. Nem tudom eggyèrtelműek e a problèmáim. De tanácsot kèrnèk vagy ti hogy gondoljátok mennyire èrzem ezeket rosszul csak ne ítèljetek. Èn olyan vagyok hogy figyelek a másikra ès amit tudok megpróbálok megvalósítani a páromnak mert szeretem ès szeretnèm ha jól èreznè magát.

2017. máj. 5. 14:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kicsit ostobak vagytok mindketten. Te nyisd ki a szadat, ha valamit akarsz, annyira nem bonyolult megmondani, hogy most te akarsz vezetni pl. Programokat is felajanlhat BARMELYIK FEL, bar teny, hogy fura egy ido utan, ha az egyik egyaltalan nem jon elo soha semmivel.

Az, hogy nem vesz neked soha semmi aprosagot, fura. A kaves sztorit meg nem ertem, most akartal volna kavet inni vagy nem?? Vagy csak a 60 ft-ot utasitottad el, mert azt akartad, ha nala van az apro akkor hozzon o kavet neked? (Amit termeszetesen megint nem mondtal ki.) Vagy mi bajod?? :D Nem tunsz tul erettnek.

2017. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
A paroddal semmi baj, de te olyan forditva vagy bekotve mint ide Jeruzsalem meg vissza.
2017. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ne vegyen komolyan és tukmálja, amire nemet mondtál? Én akkor aggódnék a későbbiekre nézve, ha ilyen lenne. Téged sem kényszerít senki, hogy mártírkodj, ha valami kell neki, majd szól.
2017. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

A pasik nem gondolatolvasók, egyszerű lények. Ha azt mondod nem kérsz semmit, akkor nem kapsz semmit. Ha nem mondod mit szeretnél akkor nem fogják kitalálni maguktól. Meg ha nem mondod, akkor honnan tudja hogy te igényled ezeket? Nem mindenki vágyik mozira meg fürdőre, de vezetésre se. Ki kell nyitni a szád, ennyi.


Azzal viszont nő létemre se értek egyet hogy mindig mindent kötelességszerűen a pasi álljon, mégha dupla annyit keres is. Ha neki ez jó, akkor fizesse, udvarias gesztus, de a nő ne várja már el.


De ha már anyagiasság, akkor mire megy a pénze? Gyűjt kocsira, lakásra, házra, bebiztosítja a jövőjét, vagy elszórja mind? Mert ha utolsó, akkor az viszont baj.

2017. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Úgy vèlem ő a fèrfi tudja mit szeretek. Inkább elmenne a haverokkal majd nyaralni mint engem elvinne. Visszautasítottam direkt ezekèrt a 60 forintot mert kíváncsi voltam vesz e egyet amikor következő szünetben kimegyünk. De teljesen mindegy mert most èjszakásba is apró problèmám volt ès rákèrdeztem tud e váltani mondta nem de tud egy 200 ast energia italra adni. Mondtam nem de vehet egyet nekem, tehát most elfogadtam volna. De aztán nem vett.
2017. máj. 5. 15:14
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Az Isten mentsen meg az ilyen embertől aki "figyel a másikra" és mindezt cserébe azért hogy belülről folyamatosan őrlődjön, hogy mit nem csinálok jól, mire figyelek, mit illene tennem. Felajánlotta a kávét? Igen. Akartál inni egyet? igen. Elfogadtad? Nem, mert ütődött vagy. Nőként mondom, herótom van azoktól akik azt várják hogy találjuk ki a gondolatikat stb.

Mondjuk azt megértem, hogy rossz ha csak te kedveskedsz dolgokkal, viszont úgy tűnik ő nem akar rád költeni többet a kelleténél. Mondjuk az első két hónapban ezt nem is várhatod el, én vissza is utasítanám egy ilyen rövid kapcsolatban ha nem felváltva fizetnénk a dolgokat. De ha te azt sugalmazod hogy anyagilag önálló nő vagy közben meg hiányozna az anyagi kényzetetés akkor mást mutatsz mint amit gondolsz, ez pedig félrevezetés és nem várhatod el, ghoy kitalálja, mi a kínod....

2017. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
15:11; de pontosan tudja mire vágyok. Írtam is hogy nem várom el hogy ő álljon mindent csak ő a pasi ès mèg csak fel se ajánlja.
2017. máj. 5. 15:16
 8/28 Költőnő? ***** válasza:
74%
Senki nem gondolatolvasó. Nyisd ki a kis szád.
2017. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Vagy rosszul fogalmaztam vagy nem èrti 1-2 ember a lènyeget. Nem kell kitalálni hisz tudja. Nem várok el semmit. Csak van gesztus ès kedvessèg. Gondoltam hátha ő nem olyan kezdemènyező lehet annyira sem nyitott mint èn. Ezèrt elkezdtem előbb èn kezdemènyezni. Venni 1-2 dolgot azt csinálni amit szeret. Tudja mit akarol ès èn is. Ne a nő udvaroljon már meg kedveskedjen főleg az elejèn folyamatosan
2017. máj. 5. 15:21
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Uhh, fáj olvasni téged... Olyan ostoba vagy, hogy legszívesebben kifutnék a világból.

Na mindegy, neked semmi se jó, ha venne neked az se jó, ha csak pénzt adna az se jó, ha egyáltalán nem ad semmit és nem is vesz semmit, az az jó... Most akkor mivan?? Ha kell valami, nyisd ki a szád könyörgöm, szerinted az emberek gondolatolvasóak, vagy mi fene?

A kocsi meg (már ha jól értelmeztem a borzalmas írásodból): Nem gondoltál arra, hogy egyszerűen csak nem akarja, hogy a kocsiját vezesd? Valaki háklis a saját dolgaira, főleg ami nagyértékű, én is az vagyok. Ez így ennyi.

Még egyszer: Nyisd ki a szád!

2017. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!