Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a névnapjára, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a névnapjára, ha még a kapcsolat elején vagyunk, viszont most volt ballagása? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerem a lányt és azóta egymáshoz közeledtünk és még nem mondjuk ki "hivatalosan" de, már szeretjük egymást és ezt éreztetjük is egymással,következő beszéljük meg ezt.

Most volt a középiskolai ballagása(19 éves) és nem tudom hogy névnapjára mit vegyek neki?

Aranyos lenne mondjuk egy rózsa(vagy valamilyen virág,bár nem tudom milyen "illik) meg pl. egy plüssmaci? vagy gravírozott toll?



2017. máj. 7. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A virág elég, a rózsa teljesen jó, én is azt szoktam kapni a páromtól névnapra. Szvsz a névnap nem ünnep, jól esik, ha valakinek eszébe jutok, de utálok ilyenkor ajándékot kapni. Virág vagy csoki, ennél szerintem nemkell ttöbb. Amúgy hogy kapcsolódik a kérdéshez, hogy most volt a ballagása?
2017. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez így mind jó. :) Hidd el, örülni fog neki. :) Ha pedig belecsempészel valami kis jelzést az érzéseid kimutatására, az külön jó, pl egy szem szívecske alakú csoki a plüssmaci kezében. :) Ebből tudhatná, hogy benned kialakult már a szeretet, és nem véletlen adsz neki egy szívecskés macit, mert nem volt más épp a boltban, hanem ez egy szándékos jelzés, hisz kiegészítetted a szívvel, direkt. :) Az, hogy a toll, vagy a plüss lenne jobb ajándék neki, már a lány egyéniségétől függ, azt meg te jobban ismered az itteni embereknél. :) Sok sikert! :)
2017. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!