Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Az elmúlt néhány évben azt tapasztaltam saját, és mások példáján is, hogy a férfiak igazán nem értékelik azt a nőt, aki a szívét-lelkét kiteszi értük, aki gondoskodik róluk és mindent megad nekik, hanem jobban értékelnek egy olyat, aki többnyire önmagával van elfoglalva és nem tesz meg mindent a férfiért. Aki elég önző ahhoz, hogy a párja mindig csak a második legyen az életében, saját maga után (az önzés egészséges egy bizonyos fokig, de egy párkapcsolatban szerintem vissza kell venni belőle), és rövidpórázon tartja azt.


Férfiak, nektek nem kell az, aki mindent megad, hanem egy jégkirálynő kell, aki kéreti magát mindenért és csak elvétve tesz értetek valamit? Őszintén - nem szeretitek, ha a barátnőtök főz nektek és kedveskedik nektek apró gesztusokkal, valamint a szexben is megad mindent? Hogy nem kér számon, ha elmentek a haverokkal sörözni és nem hisztizik, ha nem vele töltitek az összes szabadidőtöket? Uncsi? Mert szerintem a válasz határozottan igen, csak ezt senki sem vallja be.


Mert tudok én másmilyen is lenni, és az ismerőseim körében is azt figyelem meg, hogy a legkedvesebb, leggondoskodóbb pasikat az arra érdemtelenek kapkodják el. Hogyha ez kell ahhoz, hogy végre elköteleződjön mellettem valaki, akkor inkább erőt veszek magamon és változtatok. Nagyon szomorú vagyok, és eléggé kiábrándult is. Annyira igyekeztem egész életemben, hogy jó társ/barátnő legyek, és most jövök rá, hogy mindent rosszul csináltam...



2017. máj. 7. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem kell.
2017. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul látod nagyon:

"a legkedvesebb, leggondoskodóbb pasikat az arra érdemtelenek kapkodják el."

Baromira nem,aki ilyen valójában az egyetlen nőnek sem kell a legtöbb esetben...

Amíg a macsó,kihaénnem,jóképű gyerekeket veszitek csak észre,addig ne várjatok mást.

Én és az ismerőseim korrekt,kedves,udvarias,gondoskodóak vagyunk bőven,és mivel nem születtünk helyesnek,a nők észre sem vesznek,mintha nem is léteznénk.

25/F

2017. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor én most írjam le, hogy milyen szar nekem, mert mind2 exem csak magára gondolt és én minden próbálkozásom odaadásom ellenére csak negatív kritikát és savazást kaptam? :D

és, hogy egy odaadó kedves lányra vágytam/vágyom? :)


mindenki meg van, hogy mit keres és mit nyújt...csak néha nem találkoznak az igények, ennyi...


amúgy én is hasonlóan érzek, mint te...21 évesen életre szóló kapcsolatot kerestem, talán ezért is maradtam benne a kapcsolatban, mert azt hittem, hogy rendbe lehet hozni, lehet ha tudtam volna a problémákról és nem másnak sírta volna csak el az exem, akkor lett is volna változás...mondjuk én elmondtam neki, hogy soha nem értékel semmi, csak a negatív kritikát kapom, meg pénzéhes is lett...szóval lehet elég szépen mellé fogni :)

téged is azzal tudlak nyugtatni amivel magamat, ha teszel érte, akkor összejöhet a megfelelő társ, csak ne menj bele kapcsolatba minden idiótával...

olyat keress aki értékeli azt amilyen vagy! aki téged szeret, aki a mosolyodra vágyik, ne olyanra akinek csak lyuk vagy...vagy még annyi se...


24F

2017. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, már vártam egy hasonló kommentet. Biztosítalak róla, hogy az általad leírt férfitípus egyik férfira az életemből sem illett rá, úgyhogy nem ez a probléma. Nem a bmw-s hülyegyerekekre vonatkozik a kérdés hanem normális, felnőtt férfiakra. És mellesleg én sem vagyok már 16 éves...
2017. máj. 7. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű. Ha valaki folyton tesz érted, nem kell a kisujjadat sem megmozdítanod, hogy mindent megkapj, akkor az egy idő után unalmas lesz, akár férfi vagy, akár nő.

Ugyanez az életben, ha valamiért nem kell küzdened, csak úgy kapod a két szép szemedért, akkor nem tölt el büszkeséggel a tudat, hogy ezt te bizony a saját erődből szerezted.

Gyakorlatilag megfosztod a barátod a lehetőségtől, hogy néha kicsit küzdjön érted.

2017. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#6-tal valahol egyetértek...


Bár nem pont ezen filozógia mentén, de közel.


Minden esetre a kérdező alap leírásával is.


Én unom, ha olyan lánnyal vagyok, aki kiszolgál engem és a számba teszi a kaját is. Unom, ha lesi minden szavamat és csak az van, amit én mondok. Unom, ha rám tapad és az minden vágya, hogy kiszolgáljon. Akkor egyszerűen zavarba jövök és nem érzem felszabadultnak magamat, mert úgy érzem, hogy minden az én felelősségem a kapcsolatban, mert neki kb nincs saját véleménye. Plusz még az, hogy úgy érezném, hogy viszonoznom kell a sok-sok szívességet, amit én nem vagyok képes, mert nem olyan vagyok.


Olyan egy jó barátnő, aki egyenrangú. Akinek én virágot viszek, amikor találkozunk nála, és ő pedig főz nekem valamit, amit közösen megeszünk. Aki leszólja az ötletemet, ha úgy gondolja, hülyeség, és felőlem akár oltogathat is, mert én pont olyan vagyok, aki az ilyen kesztyűket szereti felvenni. Olyan barátnő, aki megkérdezi, hogy miért nem érek rá, amikor nem érek rá, mert fontos neki, hogy tudjunk találkozni. Aki akár rosszul is érezheti magát, mert éppen a barátaimmal vagyok, mert annyira szeret, hogy akkor is velem akar lenni. Nyilván ne vigye túlzásba, de komolyan néha a féltékenykedés jól esik az ember szívének. Olyan barátnő, aki nem egy papucs pincsi kutya, hanem egy NŐ. Saját véleménnyel. Saját gondolatokkal. Saját motivációkkal az életre. És nem csak annyi a vágya, hogy körbe ugrálhasson. Ha valaki azt írja, hogy hát az elvárásaim túl nagyok, akkor közlöm, hogy van körülöttem egy csomó ilyen nő. Csak van, aki kicsit hóbortos. Van, aki nem tetszik. Van, akivel én csesztem el. Van, aki más cseszte el VELEM. Szóval már sok ilyen nővel voltam, csak még nem jött össze végérvényesen. De remélhetőleg csak időkérdése... mondjuk 20 évesen nem hiszem, hogy elvárás lenne, hogy házas legyek. Bár én örülnék, de ez van :)

2017. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6-voltam és az elején elírtam. #5-tel értek egyet... persze a #6-tal és #7-tel is... de az már csak a vicc része :D
2017. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az emberek félnek az intimitástól, a kölcsönös önátadástól, és ezért olyan kapcsolatokat keresnek, amikben el tudják kerülni azt.

A kapcsolatok 85-92%-a ilyen.

Nagyon érettnek kell ahhoz lenni, hogy felismerd, mivel segíted ezt elő, milyen viselkedéssel és rejtett félelmekkel, és sikerüljön igazi szerelmi-szexuális kapcsolatot létrehozni és hosszú távon fenntartani.

2017. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hű, nekem a "szívét-lelkét" beleadóból mindig csak a pióca kategória jön le. Aki mellett nem lehet az embernek egy perc nyugta sem, állandóan elhalmoz a figyelmével, apró gesztusok...ja, mint egy energiavámpír. Hááát, nem. Nem anyát keresek magamnak, nem egy mobil nyomkövetős dadát.
2017. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2017. máj. 27. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!