Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? Van egyáltalában esélyem nála?

Figyelt kérdés

Belezúgtam a suliba egy csajba.Először amikor mondtam neki hogy szívesen megismerném mindig mosolygott rám.De mostanában már nem mosolyog és msnen sem ír rám, pedig az elején még az is előfordult.Igaz amikor ráírok akkor mindig válaszol és azt is mondta hogy mostanában nem sok kedve van emberekkel beszélgetni :S

Személyesen meg is kérdeztem hogy akkor most nem szeret velem beszélgetni?De ő azt mondta hogy nem erről van szó,csak most nemigazán van jó időszakban,mert ugye itt a suli vége és sok a doga.Amúgy a másik nagy problémám vele hogy ha beszélgetünk gyakran van hogy egy idő után nem tok vele miről beszélni :( .És számomra elég kínos hogy csendben ülünk egymás mellett.

Ja de azért a pusziig eljutottunk búcsúzáskor :)

Amúgy 2 hete ismerem a csajt.Szerintetek eljönne velem randira?Ha ott smárolnánk akkor javulna a helyzet?Mert a csaj mondta is hogy az a nehezen megnyílós típus :/

Amúgy egyszer már volt hogy 3óráig együtt töltöttünk egy délutánt de sajna akkor nem kezdeményeztem, mert a csaj nagyon fura mivel nagyon zavarba van mindig.Nem is mer mindig rám nézni XD


2010. máj. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy én, mint nő, sokkal boldogabb lennék, ha a férfiak sokkal kezdeményezőbbek lennének. Aki mer, az nyer. miért kell mindig a biztosra menni? Meg kell tanulni elviselni az elutasitást is. ez nem ciki!!!

hozzátartozik az élethez. nem kell rögtön azzal inditani, hogy járjunk együtt, de valahova el lehet hivni azt a nőt, és majd alakulnak a dolgok valahogy.

2010. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja igen, és olyan helyre hivjad, ahol nem kell mindig beszélni, mert történik valami. akkor nem fogod magad kellemetlenül érezni.
2010. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor az nem jelent rosszat hogy nem ír rám msnen?
2010. máj. 15. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg, mint tizenéves, nem "menő" srác (nem járok diszkóba, mert nem szeretem azt a stílusú zenét, és nem szeretek csak azért inni, hogy részeg legyek) azt mondom, hogy azért nem merünk kezdeményezni, mert az a tapasztalat, hogy odamész egy lányhoz, aki tetszik, dicsérgeted egy kicsit, aztán egyszercsak elhívod randira, esetleg el is megy, majd pofára ejt, hogy "bocs, mégsem kellesz". Próbálkozol a következőnél, és dettó ugyanez. Akkor hogyan merjünk odaállni a harmadik elé?
2010. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Asszem kicsit eltértünk a témától :S
2010. máj. 15. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
22.09-es vagyok, és kifelejtettem a zárójelből, hogy nem vagyok emó sem, és kockahasam sincs.
2010. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezzel nem segítettél semmit...
2010. máj. 15. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én például sosem írok rá msn-en arra a fiúra aki tetszik nekem! Már csak azért sem. Nehogy azt higgye már hogy odavagyok érte! Miközben meg mégis. Én folyton az ellenkezőjét mutatom, azért persze nem szarom le a fejét!
2010. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok, az msn-es témában az előző hölggyel értek egyet.

a tizenéves nem menőnek pedig azt üzenem, 32 éves nőként, hogy kellett nekem is visszautasítanom, de persze volt, akinek a közeledését elfogadtam. erre nincs recept! ha senki sem kezdeményez, akkor mindenki a neten fog társat találni?

egyszerűen nem szabad annyira komolyan venni az elutasítást. jön más, akinek tetszeni fogsz. ez mindenkivel így van, nem vagy kivétel, hidd el. mindenki pofára esik jó párszor az életben. ebből tanulunk, ettől leszünk erősek, és ettől fejlődünk.

2010. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!