Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír nekem?

Figyelt kérdés
A volt párommal több,mint fél éve vége lett. Egy ideig még találkozgattunk,de nem kellett volna. Mindegy is. Ez már elmúlt. Több,mint három hónapja találkoztam vele utoljára,nem is nagyon írtunk egymásnak,nem volt semmi kontakt. Erre most pár napja minden nap ír. Megtudtam,hogy szeptember óta próbálkozik nála egy pasi,aki megkérte a kezét és úgy néz ki,hogy ő hozzá is megy. Most azt nem értem,ha eddig nem írt nekem,akkor annak fényében,hogy jelenleg szeret egy pasit,akihez úgy néz ki,hogy hozzá is megy,akkor mégis minek írogat nekem? Ma pl küldött egy számot azzal a történettel,hogy ez rám emlékeztet. Most ezt nem értem..................Szerintetek?
2017. máj. 10. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hiányzol neki és nem zárta le magában rendesen.
2017. máj. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most hogy már van egy állítólagos szerelme,akivel révbe ér? Elég furcsa nekem. Eddig miért nem zárta le akkor?
2017. máj. 10. 02:37
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A ruhatárban fogod meghúzni a lagzin.

30/f

2017. máj. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember óta próbálkozik valaki és úgy néz ki hozzamegy? Ez vicc. Nem szereti, már ha létezik egyáltalán. Feltekennye akar tenni, szerintem veled akarja folytatni.
2017. máj. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Két hónapja feküdt le a pasival és az megkérte a kezét. Ő meg hozzámegy. Nekem ehhez mégis mi közöm?
2017. máj. 10. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Öööm... Ha nagyon nagyvonalúan számolom a hónapokat, az szeptember óta még így is csak 9.

Azért ír neked, mert nem biztos a dolgában.

2017. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod?
2017. máj. 10. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!