Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akad ki, hogy nem veszem fel egyből a telefont?

Figyelt kérdés

21/N vagyok, a párom 21/F.

Most munkanélküli vagyok, szeptembertől kezdem az egyetemet. A nagymamám eléggé megbetegedett, így most 0-24-ben mellette vagyok, vigyázok rá, segítek neki amiben lehet, mert nehezen tud felállni is.

A párom kollégista így hétvégente találkozunk.

Napi 5-6x szokott felhívni. Sokszor van, hogy nem tudom rögtön felvenni, mert épp a Nagymamámnak viszem be az ételt, vagy éppen kiszaladok a mosdóba. Mire visszahívom(5-10perc múlva) már nem lehet elérni. Múltkor szóvá tette, hogy miért nem volt nálam a telefon, miért nem veszem fel. Mondtam neki, hogy Nagyinak segítettem, mire kérdezi, hogy miért nem viszem magammal?

SOkszor utána rögtön visszahívom, nem hiszem, hogy az emberek többsége 0-24-ben egyfolytában elérhető.

Teljesen ki van akadva, hogy sose veszem fel ha hív.

Az előbb is felhívott, én meg épp levest csináltam, és mire visszaértem és visszahívtam(pont 10 perc) már nem vette fel, és azóta nem hív.

Nem akarok megint fejmosást.


2017. máj. 10. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A barátod egy barom. Dobd ki.
2017. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkább ne akarj kontrollmániás hülyegyereket.
2017. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Éretlen kisfiú még.

Nagyon gáz egyébként.

Engem is ilyesmivel baxogatott volt párom, csakhogy őkelme 35 éves, amikor Anyukámat gondoztam...combnyaktörése volt.

Miután felépült is, kellett menjek hozzá naponta, bevásárolni, 2naponta főzni...kutyákat sétáltatni...ilyenek. ezt is szóvá tette.

Egyébként ilyen...nagyon féltékeny birtokló típus a pasi.

Már ex...

31N

2017. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon komolyan elbeszélgetnék vele. Sőt, egyik hétvégén el is vinném magammal, hogy lássa, milyen az, amikor egy idős embert kell 0-24-ben gondozni, segíteni neki.


Arról nem is beszélve, hogy oké, hogy esetleg nálam van a telefon mindig, de amikor pont segítek maminak felállni, engedjem el azonnal, hadd zuttyanjon vissza az ágyra/székre, hagyjam ott a falnál támaszkodni mert nehezn tud egyedül menni, és vonuljak félre telefonálni? Amikor egy tál leves a kezemben van, azt is dobjam el azonnal?


Szerintem fogalma sincsen róla, hogy milyen így ápolni valakit. Vagy csak nem érdekli, és önző.


Ha nem fogná fel a dolgokat, és mutatna megértést, szakítanék.

2017. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én se értem.

Ha egyetemre fogok járni, méginkább nem tudom majd felvenni a telefont bármikor, mondjuk óra közben.

Ez az élet rendje. Csak utána már részéről nem olyan jóízű a beszélgetés, de így járt. Nem lehet az ember mindig elérhető.

2017. máj. 10. 17:51
 6/12 A kérdező kommentje:

4. köszönöm.

Volt nálam, amikor nagymamám elesett, nem tudtam egyedül felállítani, nem vagyok valami erős, hívtam a páromat és rohat és segített nekem.

Meg mikor vele vagyok akkor is sokszor járok haza, ő dob haza kocsival(mondtam neki, hogy beszállok a benzinbe).

Most felhívott és azt mondta megérti, de ezt már jó ideje tudja mégis ma is szóvá tette hogy miért nem veszem fel.

2017. máj. 10. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezutan jon az, hogy "miert nem veszed fel? Azert mert epp valaki mas fa-szat szopkodod? Mi?", meg tarsai.
2017. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarok megint fejmosást. pedig kapsz, meghozza tolem


ha ennyi eszed van hogy a fiutol ezt a viselkedest elturod, akkor meg is erdemled hogy igy banjon veled


ha tobb eszed van, akkor megembereled magad, megtokosodsz egy kicsit

ha annyira beszelgethetnekje van akkor miert nem irj egy smst, hogy figyelj tudunk most beszelni, ha igen akkor hivjal, vagy miert nem tudja elfogadni, hogy neked dolgod van.


ertesd meg vele, ertsd meg te is, hogy amikor a telefon csorog, az nem annak a jele, hogy MOST AZONNAL VEDD FEL A HIVAST! hanem az csak annak a jele, hogy ha epp most pont esetleg talan neked is megfelelo az pillanat, akkor na jo felveszem tudunk beszelni.

2017. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És egyébként amikor felhív, akkor mond valami fontosat is vagy csak hablaty? :)) Szólj rá, hogy csak akkor hívjon, ha valami fontosat akar, vagy mittudomén, de ez nem normális viselkedés. Beszélj vele :)
2017. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akár anyósom -.- hidd el, ezek nem változnak
2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!