Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 fiù is udvarol nekem ès az a helyzet, hogy nem tudom kit vàlasszak, nem tudom, hogy melyiküket is akarom igazàn ès erről szeretnèm kikèrni a vèlemènyeteket. Nem tinèdzserszerelemről van szò,felnőttek vagyunk, ha jòl alakulna a kapcsolat, akkor akàr az èletem is leèlnèm valamelyikőjükkel. Elolvashatatlan mennyisèget tudnèk most ìrni, de szeretnèm minèl rövidebbre ès èrthetőbbre fogni, ezèrt most jellemeznèm a fiùkat:

1. fiù: Gyerekkorunk òta ismerjük egymàst, nagyon őszinte (jò èrtelemben) ès csupaszìv ember. Ő nagyon szeret engem, bàrmit megtenne èrtem ès a szerelmemèrt, sosem bàntana meg. Tudom, hogy rà egèsz èletemben szàmìthatnèk. Alapvetően jòl megvagyunk, teljesen egyforma a vèlemènyünk, nagyon jòkat beszèlgetünk, viszont az èn rèszemről nincs meg az a bizonyos "plusz", talàn a kèmia az, ami kicsit hiànyzik.

2. fiù: Az igazi macsò szèpfiù. Gyermekkori szerelmem, ès talàn azòta oda-vissza vagyok èrte. Tudom, hogy mellette anyagi problèmàim soha nem lennènek, viszont szaladni ,na, azt kellene utàna. Tud igazàn kedves is lenni ès jòkat beszèlgetni, viszont nèha egy igazi bunkò. A kèmia viszont teljesen megvan ès sokszor gondolok rà.



2017. máj. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a másodikat.
2017. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod!
2017. máj. 15. 19:51
 3/7 anonim válasza:

Dönts, el magadba mit/kit akarsz. Akiben megbízol, hogy nem fog soha félrekufircolni, megbecsül és a többi amiket te is felsoroltál.


Vagy egy hirtelen puszta fizikai fellángolás egy jó külsővel rendelkező menő/matcho pasi iránt. Mert ha tényleg ilyen jó a kettes számú jelentkező, akkor ezt más nők is így fogják gondolni. És mivel matchó szépfiú imponálni fog neki és előbb vagy utóbb bele fog menni kalandba. Gondolt át, hogy ezt hogy élnéd meg? Vajon egy vállrándítással eltudod intézni és a kapcsolat happy odalát nézni? PL: gondolok, itt az anyagi biztonságra. Mert ha az ember megszokik egy életszínvonalat arról nehezen mond le és inkább elfogadja a megcsalást. Ha ez rendben van és eltudod viselni, akkor a 2-es a befutó.


Szerintem a második pali csak fellángolás a részedről, gyermekkorod szerelme, elszalasztott lehetőséget érzel benn csupán.

2017. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első barát, vele biztos, hogy nem.

A második meg kéne a francnak, az ilyen típusú embereket nagyívben elkerülöm.

2017. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ne válaszd, akihez nem vonzódsz. Elég kicsi az esély rá, hogy ez valaha is változni fog. A másodikat megpróbálhatod, nála van esély arra, hogy ő is szerelmes lesz beléd.
2017. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyerteomuen masodik
2017. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár a kémia max 2-3 év alatt úgyis elmúlik, vége a szerelemnek-hormonoknak, dee én akkor is a másodikat mondanám. Vele izgalmasabb-tartalmasabb az élet.

Viszont lehet nem kell monogámiában gondolkodnod vele...

2017. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!