Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel egyik barátom sem? Ne írjátok, hogy csak én tudhatom, mert ha tudnám nem írtam volna ide.

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 évig voltam együtt, a mostanival is egy éve éppen, de ugyanaz a probléma, mint az előzővel. Nem járunk együtt sehova, még boltba sem, szórakozóhelyre pláne nem. Mindig sak nála, vagy nálunk vagyunk, nem értem. Közösségi oldalon olyan, mintha mindketten egyedülállóak lennénk. Haverokkal amúgy megy erre-arra, nem otthonülő tipus.

Egyik jó haverom ma msnen azt írta, hogy "téged mindig csak baszni tartanak" Sírtam, de valahol igaza lehet.

De hogy alakulhatott ez már megint így??


2010. máj. 16. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, teljesen megértelek:(

Nekem eddig 3 "pasim" volt. mind3 gerinctelen bunkó, valamelyikkel 8hónapig jártam és totál paraszt volt, és még ő szégyellt engem hazavinni:O

Na akkor mondtam, hogy álljon meg a menet!

Az utolsó megcsalt, a második meg...azis p*cs volt.

Mind3 szégyellt, egyikkel sem feküdtem le.


Most van egy barátom, 6,5 hónapja járunk, de bulizni sem megy nélkülem... hazavisz családi ebédre(pont tegnap volt) és amikor egy suliba jártunk még akkor is fogta a kezemet és csókolt a haverjai előtt.

Ez pasifüggő.

Én azt mondom beszélj vele, de ha meg nem akarsz akkor lépj hagyd ott

2010. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jaj velem is ez volt:s
2010. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyet tehetek, hogy ott hagyom...de már félek, hogy a következő is ilyen lesz.:S
2010. máj. 16. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Velem még ilyen soha nem fordult elő..

Én nem ismerlek,így nem is tudhatom mi az oka.Tippjeim vannak,de ezek csak tippek.

Viszont az évek alatt 1 dolgot megtanultam( az idő i engem igazol)A legközelebbi igazságot mindig a jó barátok mondják meg.Azok a jó barátok akiktől el is várjuk,hogy őszinték legyenek,és ha fáj is amit mond,de igazat mondja..

38/N

2010. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a pasid azért nem vállal fel, mert még nem akar kötöttségeket. Magyarul más csajokat is szédíteni akar és hogy nézne az ki (az ő nézőpontjából), ha a közösségi oldalakon ott lenne a képed. Akkor neki már nem lenne normális esélye több lyukra játszani.


Hagyd el, az ilyen nem fog megváltozni. Valószínűleg már többször meg is csalt.


Az első válaszolónak csak annyit írnék, hogy azért, ha 8 havi együttjárás alatt egyszer sem feküdtél le a barátoddal az sem nevezhető éppen szokványos együttjárásnak.

2010. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én már 1-éve egyedül vagyok .Mert nekem már elegem lett a bunkó,semmit mondó pasikból. illemtelenek,hazugok,figyelmetlenek,csak a haverjaiknak élnek pénz,pia nők,stb... Engemet is sajnos nagyon szégyelltek velem szinte ugyan azt csinálták mint szegény kérdezővel.Inkább egyedül vagyok mint hogy ilyen aljas ,senkikkel pocségóljam az időmet .Amit le írtál erről a nem is mondanám rá hogy fiú/férfi mert még ezt a jelzőt sem érdemli ahogyan veled bánik én ott hagynám nem érdemel meg tégedet csak sajna lehet hogy csak sexelni kellesz neki ha esetleg éppen olyanja van hogy,nem kobór numerázik akkor tégedet csak fel telcsiz és ott is vagy neki.Híd el meg sem érdemel tégedet egy senki az a gyerek egy gerinctelen kis pndró .Jobbat érdemelsz ne hagyd hogy szép fiatalságodat ez be árnyékolja és vele menjen el a szép nyarad is .Keresgélj több tárkeresőn hát ha találsz egy rendes ,udvarias,jó lelkű érzésű,romantikus,ragaszkodó típust aki csak arra vágyakozik hogy ,tégedet lásson,érezzen fogja a két kezedet és haza kísérjen és büszkén be mutat a barátainak és igazán ott legbelül érezheted hogy igen van barátom ,szerelmem.
2010. máj. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ti hol szeditek össze ezeket a pasikat?:S Nem hiszem el hogy ilyen szerencsétlen legyen valaki!(és ezt nem bántásból mondom)Tényleg csak az lehet a bibi,hogy nem szerelemből van veled a srác,ezért lehet,hogy jobban jársz ha otthagyod.Vagy a te viselkedéseddel van a baj,mert olyannak látnak,akit lehet csak így "használni",vagy pedig nagyon rossz helyen keresed a pasikat.Hidd el,nem mindegyik pasi ilyen.Velem ez eddig még egyszer sem fordult elő.Ha igazán szeret,nem szégyell,büszkén mutogat és fogja a kezed a haverok előtt is,még akkoris,ha bibircsókos vagy éppen,vagy kócos,vagy mittudomén.Keress mást!
2010. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ezen agyaltam,hogy hol szeditek össze ezeket a pasasokat??Vagy az ilyen pasasok vonzzák az ilyen nőket?Akiknél megérzik,hogy ezt is megtehetik vele?

37 év alatt soha nem fordul elő ilyen velem.Sőt.A párom mindig velem van..Mindenhová együtt megyünk,és úgy tesz mintha én lennék a világ legszebb asszonya..Voltaképpen fiatal lánykoromban is ez volt...

Ha velem ilyen történne ,én arra gondolnék,hogy másra nem is kellek csak arra,hogy kielégítsem a szexuális vágyait..Biztos más nőnek udvarolna,biztos mát szeretne,de amíg az nincs addig jó vagyok én..Ebben nincs semmi szeretet. Ha nincs ló jó a szamár is. érzés...

2010. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lényegtelen hogy szedtem össze. Elkezdett udvarolni, jól kezdtek alakulni a dolgok, de megállt egy ponton, ilyen egyszerű. Mert ha ketten vagyunk, akkor udvarias, figyelmes, beszélgetünk, úgy látszik minden jó. Csak amikor arra kerülne a sor, hogy menjük el valahova, akkor....hát arra nem kerül sor, magyarul nem vállal fel. Olyan tipikus szemét disznó.

Ezeket idáig én is tudom, csak azt nem értem, hogy akkor honnan a fenéből fogom tudni, hogy a következő nem ilyen lesz????

2010. máj. 17. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod.De szerintem megér egy próbát.Mint mondtam,nem minden pasi ilyen.Csak találsz egy ilyet!Ne legyél pesszimista,mert akkor ne is akarj normális kapcsolatot,barátot,ha már ekkor lemondasz róla.
2010. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!