Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebb beszédtéma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb beszédtéma egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, internetről ismertük meg egymást. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, csak kicsit olyan érdekes lett a kommunikáció köztünk pár hete.

Eleinte rengeteget beszéltünk telefonon (órákat), chateltünk egész éjjeleket, randikat is végig beszéltük. De azt érzem, hogy amióta kezd elmélyülni a kapcsolatunk, egyre kevesebbet beszélgetünk, pedig mindkettőnk számára irtó fontos a kommunikáció. Igaz, hogy az elmúlt 3 hétben minden hétvégét együtt töltünk és most is mindennap ha nem találkozunk beszélünk telefonon, de már csak pár perceket. Valahogy mintha kifogytunk volna a témából?! A talikon is szinte nem is beszélgetünk már. Én próbálok fölvetni témákat, ő meg szinte csak válaszol.

Ez nekem fura csak egy kicsit vagy lehet valami más oka is? Eddig ez a párkapcsolataimban nem volt ilyen szembetűnő, sőt inkább ahogy telt az idő, egyre többet beszélgettünk.



2017. máj. 23. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld már, ilyen gyorsan egy kapcsolat nem hűlhet ki. Az lehet a baj, hogy bár lenne rengeteg téma, de azt gondoljátok, hogy "á, úgysem érdekelné", ezért fel sem hozzátok. Pedig fel kell. Minden apróságot érdemes, pl. hogy mi volt a melóhelyen aznap, a boltban vettél egy újfajta csokit és nagyon finom volt, vettél egy új ruhát, új kocsit vett apukád, stb... Ne érezzétek, hogy ezek lényegtelen dolgok. Azt kell egy beszélgetés közben érezni, hogy repül az idő, nem azt, hogy egy kínlódás az egész.
2017. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezekről a napi szintű dolgokról beszélgetünk, de csak elmondjuk 5-10 percben, aztán szinte utána csak én kérdezek, beszélek.
2017. máj. 23. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Legalább nincs min összebalhézni se. Mi szinte folyamatos kapcsolatban voltunk az alatt a néhány hónap alatt amíg tartott és minden erőltetettség nélkül.

Mégis ocsmány egy vége lett.

2017. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Pont arra akartam utalni, hogy ha 5-10 perc alatt lerendezitek a dolgot, akkor még nagyon sok "parlagon heverő" téma lenne, amibe nem is gondoltok bele, csak elsiklotok felette. Biztos azért, mert uncsi. De azzal beszélgetni sosem uncsi, akit szeretünk, vele még egy nem túl érdekes témát kivesézni is jó dolog. A napi taposómalom is lehet ilyen, ha úgy álltok hozzá.
2017. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a legelső párkapcsolati krízis, mikor pár hét-hónap után kifogynak azok a témák, amik első körben szóba kerülnek, hogy ki vagy, mit csinálsz.


Ha nem sikerül megoldanotok, akkor szét fogtok menni

2017. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi két éve vagyunk együtt, de mindig van miről beszélgetni. Szakadjatok le kicsit egymásról, nem kell 0-24-ben chatelni meg telefonálni még a wcről is
2017. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!