Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy nem akarok vele horgászni menni, mert rettegek a halaktól?

Figyelt kérdés
A barátom jár horgászni a barátaival, most pedig azt szeretné, ha néha én is velük tartanék. De én nagyon rettegek a halaktól (meg madaraktól, mindenféle állattól, ami csapkod és nem szőrös). Nagyon kiborulnék, láttam én képeken, hogy micsoda nagydarab halakat fognak :( Most durcázik, hogy milyen vagyok, mert nem fontos ő nekem, ezért nem akarom elkísérni... Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem azért van?
2017. máj. 26. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Csak horgászni hívott és gondolom nem azért, hogy téged használjon élő csalinak, hanem mert együtt szeretné veled tölteni az időt.
2017. máj. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem soha nem lesz sziklamászó barátnőm...

A barátod hús vagy sport horgász?

2017. máj. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
nyugi, nem kell megfognod a halakat, túléled... Én se szeretek sokmindent, de ennyi áldozatot tudnék hozni a páromért. (nyilván ő is értem) Akkor utcára se mész ki, mert ott van pár galamb? Max annyi kontaktod lenne a halakkal is, sőt talán kevesebb, mert egy galamb kb simán elhalad melletted 1-2 mèteres távolságba, de a horgászásnál ameddig kapás van, addig te is elmehetsz másfelé. Nem fonak kiugrálni a halak a vízből és megenni. Szóval ez nem elég jó kifogás, ez hiszti. (ja ès nőként írom, aki szintén utál horgászni) 1x 1x elmehetnél vele, hogy èrezze, hogy törődsz vele és támogatod a hobbijában. Gondolom ő se akar téged minden alkalomra elvinni. Ki fogod bírni.
2017. máj. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A többiekkel ellentétben én támogatlak abban, hogy ne menj vele. Nem kényszeríthet rá. Ha taszít a hobbija, akkor csináljatok együtt olyan tevékenységeket, amiket mind a ketten szerettek. Horgászni el lehet menni haverokkal vagy rokonokkal is. Nem is értem, miért akarja erőltetni, hogy vele menj, mikor a tudtára adtad, hogy nem szeretnél. Én ezen kiakadnék.
2017. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Egy jó kapcsolat alapja, hogy nem kényszerítjük a másikat semmi olyanra, amit nem akar. Ha nem képes ezt megérteni, akkor nem vagy olyan fontos neki. Nem csak horgászás közben lehet együtt időt tölteni.
2017. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jutna eszembe, hogy olyanra akarjam rávenni a páromat, amit ő nem akar.

Nem tudom mit remél ettől, de ha durci, mint érv szerepet játszik nálatok, az nem valami jó jel.

2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!