Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim sokat fingik mikor alszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 22:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%
Komoly párkapcsolatban és házasságban éppen ez a nő egyik legfontosabb dolga, hogy a férfi étrendjét kövesse és éppen ez az egyik legfontosabb dolog, amit egy férfinak becsülnie kellene a párjában, erre figyelj oda azért.
2017. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Espumisan...

Egyébként nem kizárt, hogy te is szoktál alvás közben, ugyanis akkor nem tudod visszatartani. Az a szerencsétlen sem direkt fingik neked össze-vissza. Ha ébren csinálná, ráadásul direkt, az nekem se tetszene. Na de alvás közben nem tehet róla.

2017. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

a.) Aludj te is.

b.) Egyszer vedd magnóra, amikor TE alszol. Meglepetés fog érni.

2017. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szokott alvás közben. Ha súlyosabb a dolog, de nem evett semmi olyat ( pl hüvelyesek, káposzta), akkor az sem kizárt, hogy ételallergiája, vagy érzékenysége van. Én nőként voltam folyamatosan felpuffadva sokáig, és nem túl nőieseket eregetve... Kiderült egy vizsgálat során, hogy nagyon durva laktóz-intoleranciám van, még a kenyérben lévő tejsavóra is kijött.

Szóval, ha úgy érzed abnormálisan sok, büdös, de ezt a táplálkozása első pillantásra nem indokolja, akkor érdemes lehet vele orvoshoz fordulnia, mert komoly fájdalmakat is okozhat neki, a szövődményekről nem is beszélve. De ha csak egyszerűen így evett, akkor egészségére, mindenki szokott.

2017. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
12-es: az espumizan nagyon gyenge, vannak sokkal hatásosabb, Alkalmi gyógyszerek, de ezek mellett az étkezési szokásokon kell váltani hosszú távon.
2017. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
Ne hagyd aludni;-).
2017. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%
legyen olyan nadrágba ami levan zárva minden irányból csak egy cső lóg ki azt pedig vidd az ablakhoz
2017. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%

10-11.hozzászoló.. hol élsz ,20.században?

Eg férfi mióta számít kisbabának? Nem a nő dolga rendben tartani az étrenedjét, vagy egy férfi attól férfi ha életképtelen?,és fényesre nyalatja a seg.gét?

2017. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Nereida3 ***** válasza:
Van, amikor ehet bármit, akkor is fingik valaki. Engem nem gázosít ugyanaz, ami a másikat. És ha nem kíván semmit reggelire? Tömjem meg? Ugyan már... Más a belünk, ennyi. Én is nehezen tolerálom amúgy...
2017. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2017. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!