Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy ne érezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne érezzek haragot az ex iránt?

Figyelt kérdés

Régóta külön vagyunk, de nem múlik.

Sokat bántott szavakkal, sértő volt lenéző és megalázó.

Én is hibáztam, nem vagyok tökéletes persze én sem..

De ahogy bánt velem, a sok ellenőrizgetés , elszámoltatás stbstb..

Persze nem kellett volna tűrni, ma már tudom.

De még mindig a haragot érzem, és jó lenne lezárni. Viszont fogalmam sincs hogyan.


2017. jún. 5. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

esetleg ha leírnád hogy mi a gyik a bajod..... 100ával vannak ilyen kérdések napi szinten.

Részleteket akar mindenki!!!!!!! Ha csak nem it szedted össze (akkor privibe)

2017. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod a részleteket. Voltam hasonló helyzetben, ha tudok konkrét dolgokat, hátha tudnék adni 1-2 ötletet.
2017. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor bővebb leszek.

Ott kezdődött, hogy eszelős módon feltékeny volt, mikor először 4napig távol voltam. Ez volt az első intő jel.

aztán elkezdett leszólni a kinézetem/ öltözékem miatt. Lenézően beszélt a szakmámról, a családomról, a barátaimról( bár ezt valahol értem..de ez hosszú, lényeg hogy ez kölcsönös volt)

Aztán ha külön mentem valahova, akkor jött az elszámoltatás( kivel beszéltél még, mit beszéltél) de mindig én voltam a hazug.

Olyanokat mondott, ha munka vagy valamit szerettem volna, hogy ugyse fog az menni neked, stb.

2017. jún. 6. 00:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Aztán szakítottam. De a mai napig is haragszom , és a fejembe járnak ezek a sérelmek.
2017. jún. 6. 00:35
 5/12 anonim ***** válasza:
mondd a szemébe, ordíts vele egyet, ilyesmi.. ezt szokták a nők
2017. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem megoldás főleg ennyi idő után :D

Én csak magamban szeretném ezt valahogy helyretenni és lezárni.

2017. jún. 6. 00:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, már jó sok hónapja külön vagyunk.
2017. jún. 6. 00:46
 8/12 anonim ***** válasza:
keress egy fiút aki elfeledteti :d az se működött?
2017. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, keress mast... Ennél csak jobbat talalsz. Vannak idiota pasik, akik nem erdemlik meg hogy bnőjük legyen.
2017. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érezz haragot nyugodtan. Mi a baj a haraggal? Sokkal jobb mint önmagad hibáztatása. Amíg haragszol, legalább nem fenyeget az sem, hogy valahogy meggyőz, hogy újra összejöjj vele.


Ha eszedbe jut, nyugodtan engedd végigsöpörni magadon a haragot, püfölj egy párnát, ha úgy érzed. Aztán engedd el. Később egyre kevesebbszer fog eszedbe jutni.

2017. jún. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!