Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim folyton azt várja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyton azt várja hogy én utaztak le hozzá. Hogy érjem el nála hogy ő jöjjön?

Figyelt kérdés
Távkapcs.-Ő a munkája miatt elég kötött(rendvédelmi szervek)de azért néha ő is jöhetne mert én megyek le mindig konkrétan...és ha én nem megyek akkor nem is taliznánk,max,ha pont erre van dolog.Komoly ennyire nem vagyok fontos neki.?!
2017. jún. 6. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vele beszéled ezt meg? A kapcsolatban az első és legfontosabb dolog a kommunikáció. Ha problémád van a dologgal, hozd fel neki, mondd el, hogy szeretnéd, ha ő is menne hozzád néha, hogy ne mindig neked kelljen. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát... :) De nyilván, ha már próbáltad megtárgyalni ezt vele, de mindig valamilyen kifogása volt rá, akkor nem igazán szeretné venni a fáradságot, hogy ő menjen le hozzád, vagy csak tényleg elfoglalt nagyon a munkája miatt, ezt már nem tudhatom. /L
2017. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kölcsönösen kellene működni a dolognak . Praktikát nem tudok adni, hogy rávedd . Az a legegyszerűbb, hogy elmondod neki az érzéseid ezzel kapcsolatban . Ha nem hajlandó változtatni akkor talán nem vagy elég fontos számára.
2017. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz utazni gyere hozzám is azt, ha úgy alakul és bejössz én is szívesen megyek :D Amúgy adj neki ultimátumot a távkapcs amúgy se a legjobb dolog sokáig nem fog működni és így meg főleg, hogy csak te utazol...mgmondod egyik héten te mész a másikon ő. Ha nem jön te se mész és ennyi, hidd el, ha szeret 1 hónap múlva ott lesz nálad mindig.
2017. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hogy érjem el nála hogy ő jöjjön?"


Egyszerüen nem te nem mégy - ha neki fontos vagy, akkor jön ö hozzád, ha meg nem, akkor nem érdemes idöt pazarolni rá.

2017. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire nem vagy fontos neki. Ha az lennél, ő is utazna hozzád. Te magad leírtad, ha nem mennél, nem találkoznátok. Ezt a kapcsolatot csak te akarod szerintem.
2017. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki,hogy vagy megoldja,hogy feljön,vagy búcsút inthet neked.Gyakorlatilag egy ingyen prostinak tart,aki még házhoz is jön.
2017. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!