Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 19 évesen félek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudok/ nem sikerűl közeledni a lányokhoz.

Nem tudom mi lehet az oka, és honnan tudnák önbizalmat szerezni ehhez, ha még egy lányt se pusziltam meg, se öleletem meg (egyetlen nő az életemben, aki megöleltem vagy megpusziltam egyszer is az anyukám volt..)


A másik:

Egyszer egy buszon összeérintkezett véletlen a lábam egy lánnyal és nagyon kényelemtlenül éreztem magam.


Szerintetek mi a teendő ilyen helyzetben?


Válaszokat előre is köszönöm



#lány #Félek a lányoktól
2017. jún. 8. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezen szituáció egy orgazmus-közeli érzéssel végződött, legjobb buszozás ever. Igaz ott a csaj valami ütemre mozgatta a lábát. Kivételesen hasznos volt "durvára-de-dagatnak" lenni.


Én a szexualitástól félek inkább. Mégrosszabb.

2017. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Átérzem!

Én is félek a szextől, mivel még nem csináltam...

2017. jún. 8. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az. Vagy hármat-négyet meg tudnál verni akár egyszerre. Botorság volna félned tőlük. Ha a visszautasítástól tartassz, vagy attól, hogy nincs tapasztalatod, akkor csak annyi a teendőd, hogy tervezel és végrehajtod, miközben ignorálod azt, hogy félsz. Az eleje még ilyen lesz, ahogy meg jön a tapasztalat, már nem fogsz ezzel foglalkozni.

30/f

2017. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen esetekre mint én van pszihológus?
2017. jún. 8. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel szexualitás téren, hogy nagy csalódás lesz. Ahogy a csókolózás is.


Nem tudom mi az elképzelése, de attól vagy 1000 fokkal rosszabbra számíts.


Ha ez megnyugtat, máris nem fog annyira zavarni a dolog.

2017. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El mehetsz vele pszichológushoz, de mást ő sem fog mondani, mint a családod vagy a barátaid vagy aki segíteni akar neked, mert ez nem betegség. Nincs tapasztalatod és egy kicsit félsz. Bíztatást adhatnak míg megszokod a dolgot, utána már menni fog. Beszélgess barátokkal, szülőkkel első körben, ők nem kérnek pénzt.

30/f

2017. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez tök aranyos dolog :D Én a pasiktól féltem régebben, alig mertem velük beszélni, de ma már totál természetes dolog, mert sokan kezdeményeztek. "Gyakorlat teszi a mestert." Vagyis, ha valaki nagyon bejön, tőle még most is zavarba jövök, de ez természetes.

21L

2017. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!