Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel négy éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel négy éve vagyok a párommal. Ma közölte velem, hogy ő azt szereti, hogy ha gondoskodhat rólam, odafigyel a szükségleteimre. Ellenben én ne viszonozzam az ő szívességeit, kvázi ne törődjek vele és ne majmoljam őt. Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mondván nem kell vele senkinek foglalkoznia, majd ő megold magának mindent. Pl.. Ő hozhat az én munkahelyemre ennivalót, de én ne vigyek neki.
2017. jún. 13. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy ez valami mentálisan sérült idióta.
2017. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez legyen a legrosszabb tulajdonsága.
2017. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Félrekefél?
2017. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Közel négy év után? Ez több, mint gyanús, hogy valamit titkol. Ha csak zavarná esetleg a gondoskodásod, az sokkal hamarabb kibukott volna.
2017. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal, és a bűntudatán ezzel akar javítani?
2017. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy kívülálló mit gondol a helyzetről.
2017. jún. 13. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyanus. Ha nem vihetsz neki,lehet a munkahelyen alakul vkivel kapcsolata vagy nem jar be minden munkanap. Ugy szoktak csinalni,h szabit vesznek ki es ugy talalkoznak a masik novel.


4 ev utan felettebb furcsa ez az uj hulyesege.

Kovesd idonkent titokban.

N

2017. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ő a párom, nem pedig az anyám.


Szóval vagy odafigyelünk EGYMÁS szükségleteire, vagy mehet isten hírivel.

2017. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:
54%

Ez eddig is zavarta, csak nem mondta, vagy ez most hirtelen fordulat?

Mert többféle "szeretetnyelv" van és ha neki pont nem az, hogy körbeugrálják, akkor megértem.

Van akinek az érintések fontosak, van akinek a minőségi együtt töltött idő, van akinek a szolgálatok és van akinek az ajándékok.

Ha eddig sem tetszett neki, de adta a jeleket, csak te nem vetted tudomásul, ő meg nem mondta ki konkrétan, akkor ezt tudom elképzelni.

2017. jún. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Ő akar irányítani, nem tűr ellentmondást.

Félreizél.

2017. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!