Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan jól indult most meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan jól indult most meg nem értem mi van:S?! (lent)

Figyelt kérdés

Beszéltem egy csajjal,tökre elvoltunk(18/L)és utána találkoztunk.Mikor eljöttem akkor lesmárolt.Két napra rá hív,hogy gáz van mert megakarnak verni,igazából lesz@rtam.

Azóta viszont nem is igazán beszélünk.Én 22/F

(Hülyék kíméljenek,nem vagyok sem medvedisznóember,sem terhes,stb.)


2010. máj. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

"Két napra rá hív,hogy gáz van mert megakarnak verni,igazából lesz@rtam."


- Lesz@rtad a csajt, és csodálkozol, hogy nem akar veled beszélni? Még ilyet...

2010. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetőbben ha lehet.

Így kb. azt veszem le,hogy egy rib@nccal smároltál valahol, és gondolom a barátja meg akar verni.Ha nem jól értelmezem szólj.

Mi van? Semmi ,szórakozott veled.

2010. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a csajt vagy téged akartak megverni?
2010. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt sz@artam volna le ha elveret a volt pasija akivel már nem volt együtt 2hónapja!

Egyébként nem rib@anc a csaj!

2010. máj. 18. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit nem értesz? A csaj nem akarja, hogy bajod legyen. Ennyi. Egyébként miért nem tőle kérdezed meg?
2010. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben,hogy nem akarja,hogy bajom legyen,de akkor mostanában ha írok neki vagy felhívom akkor miért kell taplónak lennie?
2010. máj. 18. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert alapból egy tapló, vagy nem tudja jobban kezelni a helyzetet.
2010. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy mert fél,h tényleg meg fognak verni ha még többet találkoztok.de miért mondja el az exének,h kivel smárol??
2010. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!