Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert mondhatta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert mondhatta, ezt ezek alapjan a ferjem?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ma elegge ossze,vesztunk. Es azt vagta a fejemhez hogy ha kulon is mennenk en ugysem kellenek senkinek. Mondanom sem kell nagyon,rosszul esett es nem ertem hogy erthette ezt. Kulonben a gyerekunk miatt vesztunk ossze hogy,nem segit a gyermek neveleseben annyit,amennyit en szeretnem.
2017. jún. 14. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ilyenkor csak fél az illető, hogy valóban elhagyják és akkor mi lesz vele.


És néhány embert meg lehet fogni ilyen ijesztgetésekkel, hogy nem fogsz kelleni senkinek rajtam kívül...ja persze , ilyenkor ők maguk félnek, hogy még egy ilyet nem találnak, hidd el általában így van,

2017. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj! Ne itt kérdezősködj, jó? Nem kíváncsi itt a gondodra a kutya sem! Nem kellesz te itt senkinek! Nem kérdezte itt senki, hogy mi van a férjeddel. Tűnés haza, és rakj rendet, mosogass el, aztán elégítsd ki az urad.

A gyerek csip-csup ügyeivel pedig az asszony foglalkozik.

2017. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióta.

Exfeleségem ugyanezt mondta nekem egyébként...


Van akinél a védekezés a támadás.

2017. jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már ő sem lát olyan kívánatosnak, mint amikor megismerkedtetek. Ezért hiszi azt, hogy másnak se kellenél.

Elhiszem, hogy rosszul esik. Valóban nem a legjobb előjel.


Ez nem jelenti azt, hogy igaza is van.

De a helyedben kicsit meghúzgálnám a hajszát. Elkezdenék tornázni, barnára süttetném magam, új frizura, stb. Ha elkezd kérdezősködni, akkor csak annyit mondanék rá, hogy "ha elválunk, akkor így majd jobban kellék másoknak".

2017. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden szakításnál ezt mondták :)
2017. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolkodnék, egyót akarok-e lenni olyasvalakivel, aki így beszél velem.
2017. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, hogy elvegye az önbecsülésed...
2017. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!