Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves srác, akivel úgy néz ki, hogy összejött volna a dolog, de mégsem haladunk semerre... MSN-en megismerkedtünk, másnap találkoztunk, és szinte minden nap ezután.. Nagyon vonz, kedves, helyes, jófej meg minden, úgy néz ki beleszerettem, pedig én nem vagyok olyan típus aki hamar szerelmes lesz... Kb. 1 hónapja ismerem. Eredetileg én is vonzom őt.. De egyik este egy kerti party-n összeszeretett volna hozni a legjobb barátjával... Viszont ő is ,,küldözgette felém a jeleket"' és a legjobb barátja is... Másnap ezt felhoztam a legjobb barátjának, és megtudtam pár dolgot a srácról... Eredetileg úgy volt, hogy a srác neki keres barátnőt, és én lettem a választása, de elkezdett nekem udvarolni... És, hogy van egy másik lány akiért epekedik eközben... Rákérdeztem a srácra, hogy miért akart összehozni engem a legjobb barátjával, hogy vajon beismeri-e, hogy a terv eredetileg úgy volt.. És azt mondta hogy csak jót akart nekem meg a legjobb barátjának, mert ő jelenleg nem tudja eldönteni mit akar... Ez volt előző hét hétfőn.. Aztán már pénteken azt mondta, hogy összeszeretne velem jönni, de fél... És úgy látom, hogy eléggé össze van zavarodva. Viszont kicsit rosszul estek ezek a dolgok, mert jó pár dologról nem tudtam, és már meg is csókolt egyik találkozásunk alkalmával... Ami szép volt és jó volt, de nem értem, hogy miért csókolt meg, hogy ha még maga sem tudja mit akar.. Szerintetek? :S Lépjek én előbb? Jah, és megkérdeztem tőle hogy szeretné-e, hogy én lépjek előbb... Erre az volt a válasza, hogy titok :D... És nem árulja el... Szerintetek van hátsó szándéka? Mit tudnák csinálni?

16/L


2010. máj. 19. 00:12
 1/7 A kérdező kommentje:
nem úgy ismertem meg, mintha csak a szexre hajtana... elég érzelmes típus, sőt, van amikor túlságosan beleéli magát a helyzetekbe..
2010. máj. 19. 00:13
 2/7 anonim válasza:
Hagyd a _csába, csak szórakozik veled.
2010. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a zűrös társaságot.
2010. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18 éves, 12éves tapasztalattal... :S

Szerintem is csak a szexre hajt! És képes is átverni.

Nehéz lesz (lehet), de felejtsd el szerintem...

16/L.

2010. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha "titok", akkor lehet, hogy vágyik rá, csak nem meri bevallani:) Nem lehet megmondani előre, hogy mi lesz, de nem esélytelen szerintem. Az a másik lány zavaró tényező, de ezt leszámítva 1-2 próbát még megér. Senki sem tehet arról, hogy nem a haverja kell neked.
2010. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem a sex-re hajt..összeakart hozni a haverjával de beléd esett.nem akarja hogy a haverja haragudjon rá v vmi és ezért fél lépni..nem kell egyböl felfujni a dolgot..találkozzatok,ismerkedjetek...majd adja magát a helyzet..mellesleg azért csókolt meg mert bejösz neki és hirtelen elkapta a vágy..:)
2010. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

énis erre gondolok.. majd meglátjuk :)

köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 20. 19:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!