Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unatkozom, nincs pénzünk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unatkozom, nincs pénzünk hogy menjünk valamerre?

Figyelt kérdés
Dolgozunk mindketten, alig van szabadnapom,neki is alig,ha meg egyszerre van,nem tudunk mit csinálni,mert vagy meleg van,nincs autó,a biciklivel a tököm tele van, a sok munka miatt bedagad a lábam,nem árt pihentetni szabadnapomon,így úgy néz ki a helyzet,hogy lassan az alkohol felé nyúlok.Inkább megiszok egyedül 1 üveg bort,vagy 4 sört,teljesen mindegy,addig is elvagyok,kipihenem,aztán mehetek dolgozni.Csak kezdek kimerült lenni,a pénztelenség megőrjít.Nekem,meg neki is sok a kiadása havonta.Mit lehetne ezzel a helyzettel csinálni ? Munkahelyváltás nem opció.
2017. jún. 24. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Azt hiszem itt majd mindenki megírja hogy diplomásnak kell lenned ez a megoldás a jövődre.
2017. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol éltek?

Itt a nyár, egy rakás program, vannak ingyenesek is, akadnak vízparton szabad strandok is. Csak persze nem egyforma a kínálat a különböző helyeken, szóval sokat segítene, hogy nektek merrefelé kellene ilyeneket találni.

2017. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kiadásokon nem tudtok csökkenteni ?

30/f

2017. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem alkoholizálnál, azon sokat lehetne spórolni.
2017. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kisebb összegeket mégis ki tudtok szorítani, akkor érdemes szétnéznetek a Bónusz Brigádon. Hátha mégis találtok valami olcsóbb kikapcsolódási lehetőséget. Én tavaly velük jutottam el a Neuschwanstein kastélyhoz, ami régi álmom volt.
2017. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csökkenteni kell a kiadásokat. Kevesebbet telefonálni stb. Nekünk is volt rosszabb évünk, személyi kölcsön, autóhitel. Nekem meg is szűnt a munkahelyem, 1 fizetésre volt sokáig minden kiadás. Sokszor a fizetés utáni 2.napon alig maradt pénzünk. Meghúztuk 1 évig a nadrágszíjat, spóroltunk, nem vettünk semmit caak ami feltétlenül fontos volt. Letornáztuk a hiteleket...
2017. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A másik meg: gondolom van bérletetek (ha Pesten laktok), az Pest határáig jó. A vonatjegy tényleg nem nagy összeg és pl. a Velencei tónál (Agárdon, az még közel is van) van szabadstrand.
2017. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád mire mennyit költötök, tudnánk segíteni.
2017. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De nem is értem ezt a vinnyogást, hogy az alkoholhoz kell nyúlni...

Csomó ingyenes program van. Szabadstrand, tóparton piknik vagy bármi amihez nem, vagy csak alig kell pénz.

2017. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem van csak vinnyogásom,úgy veszem észre őt nem érdeklik ezek az ingyenes programok,nem köti le,mert eddig csak a haverozós bulik jöttek be neki,és nem igazán hajlandó ilyen eseményekre eljönni.A fizetésem több mind 3/4 része megy el albérletre,és még ez nagyon olcsó a többihez képest.
2017. jún. 24. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!