Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért célozgatott rá de végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért célozgatott rá de végül miért nem jegyzett el? Eljegyzéssel kapcsolatosan kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 éve vagyunk együtt dolgozunk mindketten. Most szereztem meg júniusban a 2. diplomám. A nyáron fogunk összeköltözni a szüleihez közel egy házba, most így náluk lakom. A szülei szeretnek, anyósom kedves nincs gond. A kapcsolatunk tényleg őszinteségre, szeretetre épül mindent megtudunk beszélni.

Nemrég volt a születésnapom. Párom folyamatosan kérdezgette mit szeretnék, de mivel mindenem megvan igy nem tudtam mit mondani. Egyik este barátokkal voltunk és valaki a 'feleségének' hitt engem. Aztán én viccesen mondtam a páromnak: még nem vagyok az. De rajtad múlik a dolog.

Erre ő: várj pár napot, és annyiban maradt a beszélgetés.

Én tényleg nem szoktam ezen lovagolni soha, de vmi okból elég gyakran téma ez most és nem én hozom fel. Nem is hisztizek hogy ide vagy oda nem vitt el. Vagy hogy még nem vagyok a felesége.Megbeszéltük hogy mindketten házasságpártiak vagyunk. Meg nagyjából az időpontról is szó eset már h kb mikor kellene. Ritkán veszekedünk ha igen azt mindig megbeszéljük.

De most a megjegyzése hatására a születésnapomon őszintén vágytam rá hátha megtörténik. Kissé csalódott voltam amikor a kis kék dobozban egy fülbevaló várt.( jó azt hozzá kell tennem, hogy egy dolgot mondtam neki. Ha eljegyez az ne legyen elcsépelt h a szülinapon, v karácsonykor odaadja, hanem legyen különleges amikor nem számítok rá) ezért részben tudtam is csak ez a kijelentése nem jelent eljegyzést csak felkavart és remélni kezdtem.


Nem értem miért mondta akkor ezt? Illetve a családban az esküvő folyamatos téma.

Igazából már nem bánt csak szeretnék tanácsot kérni aki már volt ilyen helyzetben vagy ffiak aki már tett ilyen kijelentést mi okból célozgatott erre?

Köszönöm előre is a válaszokat!

26 éves N



2017. jún. 25. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert pont, hogy teljesíteni fogja a kívánságod, és olyankor lépi meg, amikor nem számítasz rá. :)
2017. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Persze szép és jó,ha egy férfi magától eljegyez,de szerintem ki kell nyilvánítani hogy te ezt szeretnéd,szóban.Amúgy semmit nem ér egy eljegyzés,ha nincs mögötte semmi.Tudom,mert ha úgy vesszük engem is eljegyeztek,de ebből nem lesz házasság,azt is tudom :)
2017. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ugyanez volt..:) Én valamiért az évfordulónkon gondoltam, hogy megkéri a kezem, de nem tette, és nagyon csalódott voltam. Pár hónappal később december elején amikor fel sem merült bennem akkor kérte meg a kezem. Azóta házasok vagyunk és van egy gyönyörű kisbabánk is. :) Szerintem próbáld meg elengedni a csalódottságot, ha jól a kapcsolatotok és szeretitek egymást, akkor előbb utóbb minden szépen meg fog történni.
2017. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"Hát mert pont, hogy teljesíteni fogja a kívánságod, és olyankor lépi meg, amikor nem számítasz rá. :)"

És mivel ezen forogsz, meg csámcsog az egész család, így egyértelműen számítasz rá. Kicsit állj le a kattogással, meg a család is. :)

30/f

2017. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kreatìv pasiként egyet értek 1es és3as vàlaszolóval. Bàr nem értem, hogy miért mondta, hogy "várj pár napot". Szerintem megvan a gyűrű (vagy ha nincs meg ki van nézve csak valamiért nem tudta megvenni).és egyszer amikor nem lesz alkalom de mégis minden ideállis lesz (puritán módon) akkor lesz a pillanat. Végűl egy történet : unokatesóm nagyijànak tetőjét lekapta a vihar , hős unoka ment menteni apukàja meg túl precìz ember. Sràcot elkapta a (gyomor) idegesség mert a nagyitól nem tudtak haza indúlni apja miatt, a lànynak meg megvolt. Aztàn mégis megtörtént a lánykérés.Ez nagyon váratlan volt.

Azt tanácsolom készűlj a meghatódásra könnyálló sminkkel, minden fagyit sütit óvatosan egyél pezsgőspohàrba nézz bele....mert közel a vég kezdete:)

2017. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont te mondtad neki, hogy ne legyen elcsépelt, ő meg ezt teljesíteni akarja. Szóval ne akadj ki.
2017. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!