Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel fél évig jártam,de még ,mindig érzek iránta valamit,már van másik csaja...de ennek ellenére,azt szeretném vele éreztetni h rosszul döntött..

Nem tom h kéne féltékennyé tegyem..

A tanácsotokat szeretném kikérni:)

Előre is köszönöm:)


2010. máj. 20. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tedd féltékennyé, hogy elfelejted a pasit, és összejössz egy másikkal! ;)
2010. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most van pasid,vagy van olyan akivel több is kezd alakulni? :)
2010. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen..akad egy pár:D
2010. máj. 20. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyerünk :) ha összejössz mással,és látja,hogy neked is van valaki más,akkor szerintem attól féltékeny lesz :) bár nem ismerem a pasidat,nem tudom pontosan mi teszi őt féltékennyé,de általában ezt nem szeretik a pasik.
2010. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)
2010. máj. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!