Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasit mért nem zavar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit mért nem zavar az soha, hogy a barátnője megfegyeli a jó pasikat az utcán? Ellentétben azzal mennyire zavaró szokott általában lenni lányoknál ha a pasi más csajokat bámul.

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Ki mondta, hogy őket nem zavarja? Én ismerek nem egyet, akit zavar. Hülye feltevés a kérdésed, mert én pl mást tapasztalok.


Mellesleg aki tiszteli a párját, nem bámul meg látványosan mást mellette, max diszkréten, és azzal semmi baj.

A kulcsszó: tisztelet. De te ezt nyilván nem érted.

2017. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

biztos zavarja, csak nem köti az orrára a nőnek.

én mondjuk nem tolerálnám az ilyesmit, pár ilyen alkalom után jegelném a csajt végleg.

2017. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ja" nyilván nem értem". Hű kiváló ember megismerő vagy..
2017. júl. 4. 19:48
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
A pasikat is zavarja, lol.
2017. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Hát, az én pasimat nem szokta zavarni, úgy engem se zavar, ha megnéz számára tetsző csajt.

Volt, hogy együtt elemeztük ki az embereket.


Hűséget fogadunk és nem vakságot. Akit meg iszonyatosan irritál, annak:

1. problémája lehet az önértékelésével, önbizalmával

2. nem eléggé nyitott a kapcsolata a párjával

3. lehet, hogy önbizalomhiányos, ami miatt féltékenykedhet is ilyen esetben

4. nincs azzal tisztában, hogy a párja is dettó ugyanezt csinálja, és ezen kár összeveszni. ha esetleg tényleg baromira zavarja, akkor szóljon a másiknak és akkor az meg tartsa tiszteletben a kérését és ne olyan feltűnően bámulja meg az ellenkező nemből lévő személyt.

2017. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

#5 mind a 4 felsorolásod nettó ostobaság.

mellettem egy nő se méregesse meg csorgassa a nyálát más férfira.

ez nem arról szól, hogy önértékelési gondjaim lennének, simán csak tiszteletlen proli dolog lenne részéről.

ja hogy te ezt nem tudod, én kérek elnézést.

csinálja mikor nem mellettem van, ha annyira vágyik rá.

más dolog kibeszélni az embereket, "értékelni, osztályozni" meg más dolog méregetni úgy hogy kézen fogva sétáltok az utcán.

ez a nem vakságot dolog meg már unalmas.

az egyszerű emberek egyszerű magyarázata a saját érzelmi analfabetizmusukra.

2017. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy nem zavarja. Éppen ma vágott le valaki ezzel kapcsolatban egy hisztit.
2017. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Mert abból indulok ki, hogy megnéztem oszt' jó napot. Feltételezem ő is megnézi oszt' jó napot. A nők meg mivel nem nélkülözik sose az érzelmi alapot sem beszéd sem gondolkodás sem tandemugrás stb közben, konstatálják, majd elkezdenek a miérteken agyalni/forogni. Arról van szó, hogy felmérjük a környezetünket ami a látóterünkbe kerül. Ha ez egy fa akkor 0.5 másodperc alatt átsiklunk felette, ha ez egy szép nő/férfi akkor 1.2 másodperc alatt (mondtam valamit). Kb erről van szó.

30/f

2017. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

#6


A 8-as válaszoló teljesen jól leírta az én véleményemet pluszba ezzel kapcsolatba.


Ne legyél álszent, gondolom akkor te fel szoktat húzni a szemellenződet és soha egy nőt se nézel meg utcán párod mellett, de még mikor egyedül vagy se.


A nyálcsorgatás és egy kicsit megnézni valakit két külön dolog. Ne keverjük már a dolgokat, oké?

Nem mindegy, hogy a szaszom, vagy a f..szom.

2017. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 még sok sok ilyen "aranyköpést" pls :)
2017. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!