Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez igy?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, párszor találkoztunk, szexeltünk.


Viszont kibékült az ex barátnőjével, vissza költözött, viszont ezt a viszonyt velem folytatni akarja.


A csaj állítólag beteg, nem tudnak szexelni, mert valamilyen női betegsége van..


De ha hónapok óta nem szexelnek és a pasi szerint nem is menne nekik mert a csajnak fáj stb .. Akkor minek van vele, ha rám vágyik?


Persze tudom, köztünk ez csak szex volt,tisztáztuk az elején..


De hogy tudna leélni így éveket, hogy mellette alszik el, de velem elégül ki?


Nekem sandít ez itt.. Nem hiszem hogy egy 33 éves férfi benne marad egy olyan kapcsolatban, ahol hónapokig nincs szex, viszont imád szexelni, szinte szex függő..


2017. júl. 4. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a groteszk életformák a 21sz.ban ""
2017. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Annyira össze vagyok zavarodva.

Elkezdtem hozzá kötődni és már az is frusztrál, hogy tudom, hogy a barátnője fekszik mellette.

2017. júl. 4. 20:39
 3/19 A kérdező kommentje:
És bizton állítja hogy szereti a nőt. Miközben szinte könyörög hogy találkozzak vele és szexeljünk
2017. júl. 4. 20:42
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked tetszik,hogy gyakorlatilag a qrvája vagy,lelked rajta.Csak sajna soha nem leszel ennél több.
2017. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez szíven ütött.
2017. júl. 4. 21:41
 6/19 anonim ***** válasza:

Vagyis te vagy a punci ahhoz a nőhöz akit szeret... Nem túl hálás szerep.


Ha szeretne téged akkor nem ment volna vissza hozzá. Ha csak nem szánalomból, de az meg megintcsak őt minősíti...

2017. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De vajon tényleg szeretheti?


Nagyon sok csúnya dolgot mesélt róla,eléggé kattant szegény lány, ha igazak a dolgok.

Agyvérzés közelébe kergeti a pasit, meg is csalta már...


Annyira nem értem ezt!

2017. júl. 4. 21:45
 8/19 A kérdező kommentje:

Saját magának bizonygatja mindig, hogy 'de ettől majd működik köztük és ezután másképp lesz.'


Miközben külön voltak több hónapig mert nem bírta tovább a csaj mellett.. Folyton panaszkodott.

2017. júl. 4. 21:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért ment vissza hozzá? Ennyire hülye, vagy a csaj zsarolja valamivel? Vagy csak szimplán hazudik neked? Esetleg valamiért bosszút akar állni rajta? (nem túl férfias dolog)

Senki érzéseivel nem jó játszani, se a tieiddel, se az övéivel. Legyen őszinte, inkább legyen kíméletlen, mint mézes-mázas hazudó.

2017. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a csaj zsarolja érzelmileg a pasijàt !Vannak ilyen elvetemült nőszemélyek!Nekem is fàjt nem egyszer sokszor be is gyulladt a párom ezt nehezen bírta de nem csalt meg ezért soha!A hűség nem érzés hanem döntés kérdése !
2017. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!