Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
párommal 14 éves házasok vagyunk,évek óta nincs köztünk testi kapcsolat. sokat dolgozik,eleinte ezt mondta mikor rákérdeztem miért van így hogy fáradt. aztán egy veszekedés alkalmával elmondta,nincs merevedése. kértem,vizsgáltassa ki magát. nem akarja. nem merem megint szóba hozni. én elvagyok szex nélkül,csak fura hogy ő így bele nyugodott. ugyanis én beteg vagyok pszichésen,ő viszont egészséges és 43 éves még. én 38. nőtársaim,mit tennétek a helyemben? hagyjam rá?

2017. júl. 6. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
neked nincs rá igényed ő pedig beletörődött, ne erőltesd a dolgot
2017. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm
2017. júl. 6. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Betegség eltüntethető, neki pedig feléd irányuló gondolataival van betegsége. Ez is eltüntethető, mint minden mentális betegség..., pusztán gondolattal.


Kezdjetek tudatos életbe.


Írj ha kell segítség.

2017. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Azért beszélném rá a kivizsgálásra, mert a merevedési zavarok oka/tünete lehet a szívbetegségnek.
2017. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom,de nem merem szóba hozni neki
2017. júl. 6. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen próbálnék még vele beszélni róla, mert sok férfi ilyenkor szégyelli magát, és nem is mer beszélni róla, hát még kivizsgáltatni. És kár lenne ha puszta félelem miatt nem élhetne újra szexuális életet...
2017. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gyűjtök erőt,és megpróbálom még egyszer. köszi
2017. júl. 6. 20:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!