Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezik ezt? 18 L

Figyelt kérdés
Szoval kezdjuk ott hogy 15 evesen lettem szerelmes eloszor,akkor qrva nagyot csalodtam vegul.A szitu konkretan az hogy tegyuk fel tetdzik egy srac,aki nagyoon tetszik nekem az vegul vagy csak d ugni akar vagy messze lakik,elerhetetlen.Konkretan van egy csomo pasi aki nyomul ram,es nekem egyik sem kell igazan,elvagyok veluk de semmi extra.Nem erzem azt hogy bummm most ennel megragadok.Vagy hogy ugy igazan elveznem vele mondjuk a szexet vagy barmi.Mindig olyan kell,olyan jar a fejemben akirol tudom hogy tilos!Legutobb 2 nap alatt habarodtam bele,egy 30 eves gyerekes,nos pasiba.2 Nap alatt!Mikor tudom hogy ez eselytelen!Nem lehet,mert csak qrvazni akar,es csak atbas szna!Mindig az kell ami nem lehet az enyem,kislany koromban is mindig az kellett,csak akkor csokibol,most meg epp pasibol.De ez meg semmi!Volt olyan hogy egy tesoparbol az idosebbik tetszett,es a kicsi akart velem osszejonni a fiatalabb,maskor meg az idosebb tetszett eloszor,utana a kicsi,es vegul az idosebb szerelmes lett belem,a fiatalabb aki aztan mar meg kellett volna pedig nem.Beszelgettem errol baratnommel,szerinte itt velem van a gond,lehet szimplan tudat alatt bejon nekem az aldozat szerep.Mert talan van ilyen!Es ilyenkor tenyleg az van hogy gy helyes srac,meg minden,de tokre nem erzek ugy igazan semmi extrat vele,egy okyanbra gondolok,aki nem lehet az enyem,aki valamkert epp nem kaphatom meg!Eddig volt egy tizen par srac az agyamban,es abbol kb.2-vel ereztem azt hogy bummm!A tobbi csak ugy megvolt!Most ez nem kieges,hanem valami egeszen mas,de mi!?Es hogy tudnek valtoztani rajta?Normalis parkapcsokatot sem tudok kialakitani,mert akivek en akarom azzal nem lesz vagy belekeveredek egy szappanoperaba miatta vagy aki meg nekem teper,az hiaba jo pasi egyszeruen a masik kell mindig!
2017. júl. 24. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehat konkretan sakkozok a pasikkal!Jo parnak osszetortem a szivet,mas pasi meg nekem torte ossze!Tiszta szappannopera az eletem!Aki rozsaval var,meg vasizni vinne azt elhajtom hogy csak szex volt es semmi mas nem lesz!És inkabb tovab keresem az "igazit" es szenvedek tovabb,mikozben mar reg lenne kivel boldognak lenni,csak ugye vele nem erzem azt amit kellene!
2017. júl. 24. 23:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Aludj.
2017. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Határozatlanságnak, éretlenségnek.
2017. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még. Idővel elmúlik. :)
2017. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le kéne magad foglalni valamivel, mert ennek nem lesz jó vége... (mindenki megdughat aki nem érdekel, így aki jó lenne az meg menekül mert ribi vagy)
2017. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagyon szép lány lehetsz. Biztos szép melleid vannak.

És úgy érzed, hogy bárkit megkaphatsz.

Pedig csak meg akarnak dugni. Veled élni már nem akarnának.

Hát bocsánat az őszinteségért.

Sajnállak. /F

2017. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önsorsrontásnak: nem a "legjobbat" keresed, hanem a legrosszabbat.
2017. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőj fel, kislány, előbb-utóbb rájössz, hogy nem vagy olyan különleges, mint gondolod.
2017. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!