Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam ne hívjam mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a kérdésem hogy van egy lány már 1-2 hete Msn beszélgetünk és a héten úgy volt találkozunk csak nekem a suli közbejött a sok doga meg az itthon is melok és én hülye a telefonszámát még nem kértem el :S


De látom myvipen fent van neki nagy bunkóság volna szerintetek, ha írnék neki egy sms-t mivel ott kint van a száma neki?


előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2010. máj. 22. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
mér lenne hülyeség? tedd meg, hajrá!
2010. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-
2010. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írj neki sms-t és írd bele, hogy honnan van a száma. amúgy meg szerintem azért tette ki vipre, hogy tudja a számát akinek kell, ez logikus:)
2010. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18:31 Te minden kérdéshez csak ezt a fejet tudod írni? Nagyon unatkozhatsz.



Kérdező :Szerintem inkább hívd fel. Sokkal jobban le tudod szűrni a reakcióját, és ott megtudnád vele beszélni a találkát is. Ráadásul biztos jól esne neki, ha azzal

hívnád fel, hogy "hallani szeretted volna a hangját".


Hajrá! :)

2010. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak a hülye kérdéseket unom, de már nagyon :D
2010. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18:47-

Ja értem. :D

De azért megpróbálhatnál valami hasznos választ is adni. :P

2010. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne smst írj, hívd fel, mert nyuszinak fog gondolni hogy csak sms-t mert írni, hívni már nem.
2010. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!