Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.29 éves két gyönyörű gyermek apukája kér segítséget,tanácsot.A 20-as éveim elején megismertem egy gyönyörű lányt aki a feleségem és gyermekeim anyukája lett.Az életünket totál nulláról építettük fel,a ruháinkon és szétrohadt kettes

golfunkon kívül semmink nem volt,egy lepukkant albérletben indultunk totál boldogan,minden mesébeillő volt,rengeteg beszélgetés sok szex,harmónia.7 hónapnyi ismerettség és együttélés után kiderült hogy várandós,amitől totál boldogok voltunk,adódott a lehetőség hogy egy felújított albérletbe elmenjünk.Ez megtörtént,mire a kislányom megszületett berendezkedve,gyerekszoba kialakítva stb...vártuk őt.Közben összeházasodtunk szűk családi körben.megszületett kishercegnőm,éltünk boldogan hármasban,tényleg mint a mesében.én dolgoztam,ő otthon a hercegnőmmel,ha nem is nagylábon,de ami kellett megvolt nekünk.Egy 1,5 évvel a lányom születése után megszületett a kisfiam.a várandóság itt már nem volt olyan felhőtlen mert az anyós kapott egy stroke-ot,az ő ügyes bajos dolgait intéztük stb.....megoldottuk az ő életét is stb...megszületett a kisfiam így már négyesben folytattuk tovább az életünket.munkahelyet váltottam,kicsivel több fizetés.Adódott lehetőség saját lakás vásárlására,persze hitelre,gördülékenyen ment,végre saját lakás!!! lelakott,de a miénk.beköltöztünk stb.időközben úgy gondoltam hogy megérdemel egy saját autót ő is,ha nem vagyok otthon tudjon a gyerekekkel mozogni.kapott valentin napra egy kombi A4 audit.Visszament dolgozni,és innentől indultak a bajok.totálisan fordult egy 180-at.nem érdekelte semmi csak hogy ő dolgozik,minden a nyakamba szakadt háztartás,gyereknevelés stb...8-16-ig dolgozott,hazaérve ő fáradt,stb...megértettem hisz újdonság hogy újra dolgozik.kb egy egy fél éve dolgozott még mindig fáradt stb...a telefon egyre többet volt a kezében,furcsa volt.elkezdődött a lakásfelújítás stb...

gyerekekkel itthon maradtam táppénzen,hol az egyik beteg,hol egyszerre a kettő télen ez nem meglepő.ő elment dolgozni minden reggel 7kor,én itthon festettem,lakást vezetékeltem,gyerekeket elláttam,ebédet főztem,mostam,és mire eljött a délután fél 5,a feleségemnek takarítania sem kellett,az aznapi felújítási fázis nyomai eltüntetve,meleg étel várta az asztalon,kávé stb...

annyi dolga volt hogy velünk legyen.de nem ő fáradt,alszik.így is volt,az este megint rám maradt,fürdetés,vacsora stb és ez lassan mindennapossá vált.telefonnyomkodásravolt ideje energiája,de a szexhez és a családra nem ő fáradt.nem szokásom ilyet tenni hisz bíztam benne,de beléptem a messengerjébe és egy másik férfival való beszélgetése tàrult elém.senkinek nem kívànom ezt az érzést,egy világ omlott össze bennem.hazaért munkából szintén fáradt címszóval,szembesítettem hogy mi ez???ez semmi nincs jelentősége.innentől folyamatos feszültség,viták stb...és már egy fél év eltelt szex nélkül,tovàbbra is szerettem őt.nem mentem félre.az előtt sem soha és ezutàn sem.puskaporos hangulatban,feszültségben teltek a hónapok,többször keltem fel arra hogy a konyhában ül és telefont nyomkod.kimentem hozzà,hagyjál békén érkezett a válasz fogta és visszafeküdt aludni.ez mindennap szinte így ment.óra hosszákra eltűnt vásárolni,persze a gyerekekkel megint én maradtam mint mindig.kb 2 hónapja azt mondta hogy költözzek el idegesíti hogy itt vagyok stb.....elköltöztem egy barátom telkére ahol csak áram van víz sincs.4km-re van közkút ahonnan kannából hordom a vizet hogy tudjak mosni stb...

rengeteg beszélgetés stb utàn kinyögte hogy ő nem vonzódik hozzám ő többre vágyik stb....

elválva még nem vagyunk,átlag 160ezer fizetésből fizetem a lakáshitelt,gyerekekre egy olyan összeget amit kigondolt,még egy hitelt,szinte 2 nap alatt a fizetésemből nem marad csak kb 10-15ezer ft.mi den maradt neki ott....autó mosógép,lakás minden.nekem lejár az autómról a vizsga egy hét múlva,szétrohadt,nem vizsgaképes stb...magyarul nincs autóm,ha a barátom nem segít "hajléktalan vagyok".nem iszok,nem ittam.soha.szeretem ennek ellenére őt még mindig,tudnék még vele élni de bizalom az nulla a részemről.mit tehetnék??? ha az érzelmi oldalról nézem,előjönnek az emlékek fellobban a tűz bennem stb..szeretem őt.ha az anyagi oldalát nézem lehetetlenség új életet kezdenem.mit tennétek a helyemben????fiúk lányok????

aki vette a fáradtságot hogy végig olvassa annak nagyon szépen köszönöm.


2017. júl. 28. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Növessz mèg vagy 20 réteg bőrt az arcodra, és legyél nagyon, nagyon önző. Ha jól értem, a feleséged kirakott abból a lakásbòl, amire közösen fizetitek a hitelt. Ilyet nem tehet, amíg a bíróság nem ítéli neki a lakást. Ne fizesd a törlesztőt! Ő él ott, fizessen ő. Gyerektartást sem vagy köteles fizetni, amíg erről nincs bírósági határozat. Azt akarta a feleséged, hogy békén hagyd. Hát add meg neki, de akkor a pénzed se kelljen. Próbálj meg korrektül megállapodni a feleségeddel, hogy egyikőtök se menjen tönkre anyagilag, és a gyerekek se azt lássák, hogy a szüleik marják egymást. Ha nem lehet vele beszélni, akkor keményíts be.
2017. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te szerencsétlen, legyen eszed! Kiköltöztél a saját lakásodból? Sürgősen menj vissza, és harcolj! Ha még van egy kis esély, akkor a feleségedért is, ha nincs, akkor csak a gyerekeidért és a vagyonodért. Legyenek tanúid, akik igazolják mindazt, amit itt leírtál, hátha akkor nem veszik el tőled a gyerekeket. Kicsit előre szaladtam, de jobb ezekre felkészülni.
2017. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ne haragudj azért ha megbántanálak.. talán késő is ezen gondolkodni.

Szerintem túl so terhet vettél le a válláról, maradt ideje unatkozni, és ismerkedni is. A jelenség nem ismeretlen.

Véleményem szerint nem érdemli meg a házat, mert nem tett érte semmit. Csak szült neked két gyereket, és részéről mission accomplished! Nem ilyen hálátlan gyermekded nőre pazarold az érzelmeidet. Én konkrétan leperelném a ruháját is! ennyire komoly helyzetet még nem éltem át, tehát nem lehetek biztos abban mit tennék a helyedben. Viszont nincs az a bíróság amelyik ezek után ne mondaná ki, hogy a kocsi és a ház fele a tied. Csak a gyerekeket sajnálom nagyon.

A nő hülyeségének is ők isszák meg a levét. Nagyon srgősen tedd meg a jogi lépéseket! A ház is rámehet. Te meg ne fizess addig amíg nem jön a felszólítás az elmaradásra. Kényszerítsd ki, hogy ő fizesse.

És kis álmodozás:

Arra nem lesz pénze, hogy fizesse a hitelt de ha mégis, akkor nem lesz pénze ügyvédre miután elindítottad az ügymenetet. A stressz és a csalódottság és az egzisztencia elvesztése miatt akár fel is nőhet hirtelen, de erre nem vennék mérget...

2017. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kéne egy ügyvéd neked, aki végigvinne a jogi részen, mert igy nem semmizhet ki! Nő létemre egyszerűen vérlázitónak tartom, hogy ilyen érzéketlen, önző l*bák vannak!

Az érzelmi részével meg tudom hogy bitang nehéz lesz. De lásd be, nagyon átvágott, nem szeret... legyen méltóságod!

Legalább a gyerekeidért szedd össze magad! A fiad ne azt lássa, hogy egy férfi meghunyászkodik és hagyja, hogy papucsot csináljanak belőle! És a lányod se azt lássa, hogy csakis akkor jó az élet, ha alattomos, kisemmiző r**banccá változik! Mutass példát nekik, tedd értük!

2017. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Te normális vagy? Kiköltöztél a félig saját lakásodból, fizeted a törlesztőt meg még a gyerekekre is? Hát te meg vagy zápulva!

Eddig becsicskultál a feleségednek, de mostmár szedd össze magad, és vedd elő az erős férfi arcod! Harcolj a jogaidért, ne hagyd magad kihasználni! Az a lakás a tiéd is, jogod van ott lakni, ha a feleséged idegesíted, menjen el ő! A válás során meg harcolj a gyerekek felügyeleti jogáért!


Szóval pakolj össze még ma, és költözz vissza! Ha neki nem tetszik ő mehet isten hirével.


Légy erős, és mostantól a kisújjad ne mozdítsd meg azért a nőért, csak a gyerekeod érdekeljenek, és hogy te minél hobban gyere ki a válásból. Keress ügyvédet, az majd segít.

Sok sikert, és taposs ki abból a nőből mindent amit lehet!

2017. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!