Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok lány baráttal! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok lány baráttal! Nem érzitek magatokat megalázva?

Figyelt kérdés
Ha van 1 lány barátotok, aki iránt többet éreztek, mint barátság, de ő tényleg csak egy barátként kezel, nem érzitek, h megalázó, hiszen nem látja benned a férfit???
2010. máj. 23. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki iránt többet érzek, az nem barát. Ő több.


üdv

2010. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megalázónak éreztem azt hogy ő túl közeli barátságot erőszakolt ki belőlem. Nem tudom hogy nálatok a "barátságot" ki akarja/erőlteti, de gondolom téged zavar ez az állapot! Mondd meg neki hogy neked ez a barátság nem tetszik! Ugyanakkor te se ragaszkodj hozzá!
2010. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordul elő az, hogy egy lánybarát iránt többet éreztem, mint ő irántam. A megalázónál jóval fájdalmasabb érzés volt. Nem is igen szívesen gondolok arra a korszakomra vissza.
2010. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nem létezik, hogy lány barát. Az egyik fél mindig tobbet érez a másik iránt. Akkor van igazán gond, ha a másik félnek van valakije, ill. ha nem kér ebbol a "tobbol".

A kérdésre válaszolva, van egy lány (osztálytárs), akivel elég jól elvagyunk, de van pasija, én meg nem leszek olyan szemét, hogy megpróbáljam szétszedni oket. A fiú-lány barátságnak nem az a célja, hogy a fiú azt fitogtassa, hogy o mennyire férfi.

2010. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De..
2010. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De nagyon is. Olyan érzés akár egy tehénsajt a tejérzékenynek a szájába.
2010. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Aki iránt többet érzek, az nem barát. Ő több."


+1

F/18

2010. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen volt, éreztem sokmindent de megalázást azt nem.

Az sosem volt egyértelmű hogy miként kezel, hogy el tudtam volna e érni nála valamit. Nem is igazán barát volt, csak haver. Amég lehetett, addig körülötte voltam, hátha tanulok, tapasztalok, én nem adom fel soha. Aztán végén az lett, hogy sosem találkozunk már.

2010. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha az ember vmit szívből szeretne és higgadtan cselekszik eléri amit akar:)

Ha az egyik fél többet érez az már nem barátság

2010. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szívből szerettem volna és nem tudom mi nem volt higgadt a cselekvésemben.

Szóval lehet hogy ez mégsem igaz így.

Senki sem tudta még mi a hiba a cselekedeteimben, alig várom hogy valaki rámutasson...

2010. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!