Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így szép közös jövőnk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így szép közös jövőnk? Van valakinek példája hasonlóra?

Figyelt kérdés
Jól megvagyok párom jelenléte nélkül is, távkapcsolatban élünk. Ennek ellenére, lassan olyan, mintha már egy család lennénk. Ő nagyon szeretné már, folyton a baba témát pedzi. Én még képzem magam, még min 3 évig eltart, amíg összeköltözhetünk. Emellet engem általában nem érdekel a szex, csak érte teszem. Nem vonzódok hozzá, sose érdekelt életem során se a vonzódás,se a szexualitás. Rosszul érzem magam emiatt, mert így nem tudom megadni neki se azt amire vágyik. El tudom képzelni vele az életem, de nem olyannak, amilyenről álmodok... Amúgy meg ő nagyon szeret, és az hiszem én is őt (ragaszkodó típus vagyok). 26N, 31F

2017. aug. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem közlöd vele, hogy mit is érzel valójában? Ennyire "őszinte" a ti kapcsolatotok, hogy csak itt mersz megnyílni a sok ismeretlen előtt, de neki meg nem?

Te szimplán aszexuális vagy, ennyi, nem vonz téged a szexualitás.

De mindent csak úgy tudtok leküzdeni, ha BESZÉLGETTEK RÓLA NYÍLTAN ÉS ŐSZINTÉN!!!

Ne legyél gyáva!

2017. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alommano12 válasza:
53%
Szerintem ez inkább megszokás mint szerelem. Ha azzal találkozol akivel együtt kell lenned, akkor már nem lesznek kételyeid.
2017. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet közös jövőtök, de szerintem a barátoddal mindenféleképpen beszéld ezt meg. Szerintem is aszexuális lehetsz, vagy csak hozzá nem vonzódsz, attól függ, hogy korábban mondjuk szeretted-e a szexet?
2017. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk, de nem érti meg teljesen szerintem, azt hiszi vele van a baj, rosszul csinálja, vagy hogy csak szimplán lustaságból vagyok ilyen. Előtte se vonzott senki, ő az első párom, és nem volt könnyű eleitől fogva a szex téma részemről. Legtöbbször csak tudatosan próbálom rávenni az agyam, hogy jó, de nem igazán sikerül. Ellazulni meg csak akkor tudok, ha fekszek mint egy darab fa... Nem tudom, hogyan tehetnék valamit, hogy több örömöt leljek ebben meg a kapcsolatban általában, s ezzel neki is azt okozzak. Ő pont ellenkezőleg, nagyon bújós, ölelgetős, és természetesen kívánna egész nap. (Én vagyok a lány)
2017. aug. 3. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez így kemény hogy hosszú idő után kell leesnie számára te tulajdonképpen frigid vagy és nem is érdekel téged a teste. Ami számára intim, fontos te csak úgy ott vagy... Hogy ezt nem viseli el senki aki nem hozzád hasonló az biztos. Igy nem is értem, ő akar gyereket te nem már ez azt jelenti bukta a dolog.
2017. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ő nem érti meg, te miért vagy vele? Miért hülyíted feleslegesen, miért nem szakítasz, hogy megtalálja a hozzá illő nőt?!


Hogy lehetsz ilyen szemét?

2017. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!