Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mostanában meglát mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában meglát mindig elforditja a fejet. Miért?

Figyelt kérdés
Régen sokat nézett meg én is őt,sokszor szemeztünk,egymàsra mosolyogtunk, de mostanàba mikor meglàt elforditja a fejét.Van mikor néz a szeme sarkâbol de van,hogy meg az se.Igy meg nem merem leszolitani...
2017. aug. 3. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Eddig két hölgyet szólítottam le ilyen szemezés-mosolygást követően (nem csak 1-2 napnyi mosolygás, szemezgetés volt). Mind a két alkalommal még azt a fáradságot sem vette a két hölgy, hogy megmondja, hogy nem érdeklem vagy már foglalt. "Már van programom" mondattal gyorsan el is siettek.


Szerinted ezek után még elgondolkozok azon, hogy miért bámul engem egy hölgy?

Ha szeretne valamit, akkor jöjjön oda és szólaljon meg, azért van a szája az embernek, hogy beszéljen. :-/

Egy kapcsolat azért kapcsolat, mert nem csak az egyik emberről szól, ha a másik fél, jelen esetben a nő, szeretne valamit, akkor ne szórakozzunk már ilyen szemezgetéssel, mosolygással, mint a kisgyerekek. Lépjen határozottan oda a férfihez és kezdeményezzen beszélgetést, ha a férfit is érdekli a nő, akkor igyis-úgyis ő fogja majd feltenni azt a bizonyos kérdést. "Nem lenne kedved meginni valamit..." stb....

2017. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az fix, ahogyan az első is írja, hogy ilyen nézegetéseknek sok értelmük nincs és általában ez nem "felkérés keringőre". Nem azt mondom, hogy nem mutat semmit, de nem érdemes komolyan venni.
2017. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egy leányzóval volt ilyen nézegetés. Nézegettem, mert vonzónak találtam/találom mind a mai napig. Ő is nézegetett, mindig nagyon kedves volt, mosolygott. Csak menet közben ráeszméltem, hogy mindezt nem kéne úgy, hogy van párom, akit amúgy mindennél jobban szeretek. Mert hát ez a hűség dolog ugye választott, tudatos és a kísértés is mindig létezik. Ettől még megtetszik más. Attól valós a hűség, ha tudatosan leküzdjük a kísértéseket. Így én azóta nem nézegetem az adott leányzót.


26/F

2017. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol a szeme sarkabol szokott nezni csak nem ertem miert forditja el a fejet... Bar egyszer en is elkaptam a fejem meg regebben de az azert volt mert jelzett a busz h csukodik az ajto es arra lettem figyelmes es akk kaptam eszbe h felkene szallni a buszra..
2017. aug. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!