Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyunk együtt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt, nem tervez velem közös életet. Mennyi időt kellene neki adnom? Én 1 évre gondoltam.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ő albérletbe nem megy, majd egyszer saját lakást szeretne. Majd mikor rákérdeztem hogy a közös lakásvásárlásról mit gondol, az volt a válasza, hogy ő azt nem, ő kizárólag saját tulajdont szeretne. Kérdeztem, hogy akkor hogyan gondolta az együtt élést. Erre azt mondta fogalma sincs, és lerázta a témát. Tehát se közös albit nem szeretne, se közös lakást, de azt sem hogyha meglesz a sajátja akkor ott éljünk együtt. Nem tudom mit gondoljak... Mondhatjuk, hogy 4 hónap kevés, nem is ismerjük egymást stb. Márpedig én úgy gondolom, ha szerelmes valaki a másikba akkor szeretne vele minnél több időt tölteni, elköteleződni, büszkén felvállalni hogy igen Ő az. Nem pedig évekig bizalmatlanul állni hozzá, hogy nem is tudom akarok e vele élni. Főleg hogy az albérletben semmi kockázat nincsen. Nem is azt vártam, hogy holnapután akarja, hanem hogy tervei legyenek. Hogy x idő múlva majd összeköltözünk, xy helyre, már alig várja. Majdnem minden nap találkozunk, 5 ször voltunk "nyaralni" 3-10 napokat töltöttünk együtt, úgy érzem mintha már ezer éve ismerném. Mindketten a szüleinkkel lakunk, az utazásokon kivül nincs lehetőségünk együtt aludni, vagy kényelmesen lakásban tölteni az időt. Furcsa, hogy őt ez nem zavarja egyáltalán, hogy autóban szexelünk. Ráadásul ő már 5 évig élt a volt barátnőjével, amikor vége lett akkor költözött vissza a szüleihez. Félek, hogy nem veszi olyan komolyan a kapcsolatunkat, mint én, és hogy csak pazarolni akarja az időmet. Én 26 ő 29 éves.
2017. aug. 4. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
1 év??? Minek. Most szakíts, ne raboljátok egymás drága idejét.
2017. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
4 hónap az nagyon kevés ennyi idő után ne várd még, hogy ilyen döntést hozzon.
2017. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha nincs tulajdonrészed egy házban, akkor bármikor van joga az utcára tenni.

Nem tudom, ha valaki 4 hónap után ilyeneket mondana nekem, azt repítenem. Ilyenkor még bőven meg kellene lennie a rózsaszín ködnek, és arról álmodni, hogy egyszer összeköltöztök.

21/L

2017. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtted 5 évig együtt élt a barátnőjével és utána költözött vissza a szüleihez, akkor lehet, hogy ez az oka a bizalmatlanságának. Mennyit tudsz arról, hogy hogyan lett vége? Lehet, hogy nagyon megalázó és traumatikus élmény volt neki és ezért nem akar újra összeköltözni egy lánnyal. Érdemes lenne átbeszélni ezt a dolgot, mert lehet, hogy ez csak nagyzoló duma a részéről, de nem is gondolja komolyan vagy csak tesztel téged.


Ha átbeszéltétek alaposan és még mindig hajthatatlan, akkor egyértelmű a helyzet. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor nem ő a te embered. De előtte adj egy esélyt annak, hogy megérted, miért mondja ezt és talán meg is tudod győzni.

2017. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Az,hogy 4 hónap után még nem tervezi a közös jövőt nem jelenti azt,hogy ne ragaszkodna Hozzád, Neki vélhetőleg - akár az előző kapcsolatának megszánése miatt is- ehhez több idő kell.

Ne nyaggasd ezzel a kérdéseel, fölösleges. Ha úgy érzi,hogy szeretne Veled összeköltözni majd fogja mondani, ha egy Általad/magadnak adott határideig ezt nem teszi meg, akkor szakíts Vele.

Az összeköltözés nem időhöz kötött, vannak akik azonnal megteszik ezt a lépést, és vannak olyanok, akiknek több idő kell ehhez.

2017. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de tiszta hülye vagy, ha tovább hagyod ezt.

26 éves vagy, ne annyira sok, de kettőt pislogsz és már közel 30 leszel..Akkor fogsz kétségbeesni és megbánni, hogy éveket pazaroltál ilyen gyökerekre, akikkel semmi jövőd nem volt.

Nem bántásból írom, de a saját környeztemben látom,hogy sorra így járnak az ismerőseim.

Nem szabad hagyni, hogy valaki csak az idődet rabolja.

Ennyi idősen igenis az lenne a normális, hogy van igénye az embernek az összeköltözésre.

Közös tulajdonba én se mennék bele, de az albérlet semmi kockázattal nem jár. Nyilván pénzbe van és nem olyan kényelmes, mint a szülőkkel lakni..De felnőttek vagytok, meg kéne lenni az igénynek, hogy együtt éljetek.

Nem normális a pasid.

Lehet a korábbi barátnője miatt ilyen, nem lehet tudni. Én hagynám a fenébe, és keresnék olyat, akivel lehet komolyan tervezni.

2017. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Főleg hogy az albérletben semmi kockázat nincsen"


Jah semmi kockázattal nem jár, csak totális pénzkidobás, ha lehetne saját lakásuk is. Az már más kérdés, hogy közös lakást sem szeretne a pasi.

2017. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4 hónap után minek ezen agyalni???

Kicsit korai ez még.

2017. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, máskor meg olyan könnyen beböfögitek a kérdések alá, hogy "Tudhattad volna, hogy ilyen, már ismerkedéskor kiderül!" <- ez a személyes kedvencem, főleg a nőverős kérdések alá szoktátok írni! "Miért nem beszéltétek meg összeköltözés/házasság/gyerekszülés előtt?" Soroljam még?

Kérdező, ne hallgass rájuk, mert ha hallgatsz és egy-két év múlva kiírnál egy kérdést, hogy nem akar velem összeköltözni a pasim, mit tegyek... Akkor garantáltan megkapnád a fenti kérdések egyikét. Szerintem:

1. Beszéljétek át ezt még egyszer. Vázold fel neki a te álláspontodat.

2. Nem húzod tovább a saját idődet, hanem keresel egy érett gondolkodású férfit, aki a harmincas éveihez közelítve már azért kicsit több ambícióval rendelkezik és meg szeretne állapodni.

2017. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. A párom saját lakást, vagy házat akar. Nekem nem engedi, hogy tegyek bele mondjuk fele pénzt, szüleinek sem akarja elfogadni a pénzüket, az én szüleimnek sem. Mindketten még a szüleinkkel lakunk. 30km van közöttünk, távolság. 8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt. 29/N és 29/F.
2017. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!